Ylli shqiptar i bën publikisht një ftesë për bashkëpunim Era Istrefit dhe ja përgjigja e saj! 0 41

Dy ditë më parë Anxhelina lançoi “No Drama”, që po ashtu u pëlqye shumë.

Së fundmi ajo ka bërë një “intervistë” të shkurtër me ndjekësit e saj, të cilët kanë qenë të lirë për ta pyetur për çdo gjë që ishin të interesuar. Dikush nga fansat e saj i ka shkruar: “Një bashkëpunim me Era Istrefin do ishte perfekt!”.

Anxhelina i është përgjigjur pozitivisht pyetjes së ndjekësit dhe për këtë gjë ka vënë në dijeni edhe Erën.

“Pse jo! E vlerësoj Erën shumë si femër dhe si artiste”, është përgjigjur Anxhelina.

Këtë koment të saj e ka ripublikuar Era në profilin në Instagram, që po ashtu i është përgjigjur pozitivisht kërkesës publike të Anxhelinës për bashkëpunim.

“Edhe unë zemër! Kënga jote e fundit është zjarr”, ka shkruar Era.

era.jpg

Përderisa asnjëra nga vajzat nuk e përjashtoi bashkëpunimin si mundësi, nuk do të ishte çudi që në të ardhmen t’i shihnim në një projekt të përbashkët, që me siguri do të ishte një bombë e vërtetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U pendua? Jasmina tregon të vërtetën për Andin dhe më pas e fshiu! 0 12

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani u larguan disa ditë më parë nga “Për’puthen” me kushtin e vetëm të produksionit, që të vazhdonin njohjen jashtë.

Nisur nga postimet në Instagram, dyshja na la të mendonim se ata janë zyrtarisht çift e madje bashkëjetojnë në një shtëpi.

Pikërisht kur menduam se më në fund ish-konkurrentët gjetën qetësi e dashuri në krahët e njëri-tjetrit, Jasmina na ka lënë pa fjalë me postimin e fundit.

Bukuroshja brune ndau një video TikTok-u që përkthehet si një mesazh i hapur për Andin: “Ndreqa një zemër që nuk theva, më pas ata më thyen timen…”

Mos sapo na tha që ajo dhe i riu nga Kosova janë ndarë pasi ky i fundit e ka lënduar Jasminën?!
Kjo nuk dihet me siguri, por dimë të themi që ish-konkurrentja është penduar për këtë postim dhe e ka fshirë brenda pak minutash. Megjithatë Afterparty.al ka arritur ta sigurojë një screenshoot të postimit!

“Miliona euro u hodhën për blerje votash nga bandat kriminale”, Lefter Maliqi: Socialistët të ngrihen kundër këtyre hajdutëve, grabitën zgjedhjet 0 12

Deputeti Lefter Maliqi, në një deklaratë përpara parlamentit, ka vazhduar të hedhë akuza në drejtim të maxhorancës, në lidhje me procesin zgjedhor të 25 prillit.

Maliqi thekson se miliona euro janë hedhur për të blerë votat nga bandat kriminale, kurse shton se socialistët e ndershëm duhet që të ngrenë krye kundër këtyre hajdutëve, që sipas tij, kanë grabitur zgjedhjet.
Motoja e këtyre ka qenë që të marrin pushtetin me dhunë e me grykën e pushkës. Zgjedhjet u fituan nga organizata kriminale. Socialistët të ngrihen dhe të mbrojnë demokracinë. Miliona euro janë hedhur, nga bandat kriminale në bashkëpunim me Policinë e Shtetit.

Të ngrihemi kundër këtyre hajdutëve, që vohdnë shqiptarët e ndershëm, e këta nuk ishin zgjedhje të lira, por të grabitura nga Rilindja. Njerëzit e ndershëm duhet të ngrihen kundër banditëve që morën pushtetin me dhunë e me para, duke blerë popullin e varfër shqiptar”, u shpreh Maliqi.