Xhemi Shehu sërish shtatzënë?! Flet për herë të parë moderatorja, befason me përgjigjen e saj! [FOTO] 0 49

Një foto e Arbanës me Xhemin shërbeu që të lindnin thashetheme për një shtatëzani të mundshme të Xhemit. Arbana krahas fotos ku pozonte me miken e saj tregon se ajo i kishte dhënë dhurataën e Krishtlindjeve dhe i ka lënë detyrë ndjekësve që të gjejnë se çfarë i ka dhuruar.

E ndër përgjigjet e ndryshme, disa prej ndjekësve nuk dihet përse dolën në përfundimin që Xhemi mund të jetë shtatëzanë dhe kaq mjaftoi që në të gjitha mediat online të qarkullonte ky thashethem.

Madje shumë fansa e kanë pyetur edhe vetë Xhemin nëse është vërtetë shtatëzanë dhe ajo ka vendosur të japë përgjigjen epike duke shkruar: “Kështu thonë”.

 

xhemiokkk-1.jpg

Mesa duket gjithçka është thjesht një thashethem dhe nuk e dimë se si qarkulloi nëpër të gjitha mediat. Xhemi është nënë e dy djemve dhe shpesh herë e shohim të postojë ndonjë foto ku pozon me fëmijët.

xehmi-640x249.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo për dashurinë? Ana nxjerr veten zbuluar: “U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!” 0 9

Nëse do na duhej të thonim një emër nga “Për’puthen” që u lakua në fillim për lojëra jashtë programit, është padyshim Ana Lleshi. Ish-konkurrentja ishte kryefjala e mediave rozë për ditë me radhë pas fotos me Arjonin.

E ndërkohë që tani është konfirmuar lidhja e saj me Arsim Abdulin, një tjetër ish-konkurrent të emisionit të dashurisë, Ana duket se ka gjetur pak qetësi nga “telenovelat”.

Megjithatë, e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell në Top Channel, ku tema e diskutimit ishte “A ka datë skandence fama?”, bukuroshja brune na ka lënë të gjithë pa fjalë.

Ajo zbuloi se qëllimi i vërtetë i pjesëmarrjes në “Për’puthen” nuk ka qenë vetëm dashuria por diçka tjetër, të cilën do e tregojë koha.

“Unë u futa në Për’puthen se kisha një qëllim timin që me kohën do të vërtetohet se çfarë është. E para, që është më e rëndësishme nuk u futa kot. U futa se kisha një qëllim, se çfarë si qysh si tek duhet të presësh edhe pak. U futa me një piksynim që nëse nesër marr këtë gjënë që mora, do ta përdor për diçka,” shprehet Ana përballë Bledi Manes.

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 9

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.