Xhemi është shtatzënë? Arbana i bën të gjithë të DYSHOJNË me këtë FOTO! 0 48

Xhemi mund të jetë shtatzënë. Kështu po përflitet orët e fundit pas një postimi të Arbanës. Moderatorja ka postuar një foto me mikeshën e ngushtë duke shkruar se Xhemi i ka dhënë sot dhuratën e Krishtlindjeve.

“Xhemi sot me dha dhuraten e krishtlindjeve. Gjejeni çfarë?”, shkruan Arbana teksa komentet kanë qenë të shumta.

Dhe shumica prej tyre aludojnë se Xhemi është shtatzënë e sipas tyre ky lajm i bukur është dhurata që i ka bërë Arbanës.

Mbetet të presim ç’do thotë Xhemi pas këtyre aludimeve!

-640-0-5fe256d329486.jpg

-640-0-5fe256d352a80.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.