Xheloze për vajzat e tjera, Flavia përlotet përballë Saimirit në takim! 0 8

Emisioni shumë  i komentuar nga publiku, “Love story” në “Tv Klan” ka nisur ndjenjat e para.

Vajzat kanë nisur të xhelozojnë njëra-tjetrën dhe madje të qajnë për Saimirin, ashtu siç bëri Flavia në takimin e tyre të shkurtër.

Teksa bisedonte me Saimirin, ai e pyeti Flavian kush ia kishte dhuruar buqetëm me trëndafila të cilën e kishte publikuar disa ditë më parë në Story.

Teksa nisi të shpjegonte historinë e buqetës, Flavia u përlot duke treguar se u ndje shumë keq që Saimiri nuk e ftoi në takim teksa foti disa vajza të tjera dhe një shoqe i kishte dhuruar buqetën me trëndafila për ta bërë të ndihej më mirë.

Gjithashtu, Flavia i shprehu Saimirit xhelozinë e saj për puthjet e tij me vajza të tjera.

Flavia: Do thoja për puthjen që the është stacion, jo destinacion.

Saimiri: Në njohje ti ke një pëlqim ndaj dikujt ose ke një ndjenjë dhe vazhdon me një puthje. Unë nuk mund vetëm të fërkoj duart këtu dhe…

Flavia: S’jam dakord. Nëse jemi 18 vajza, ti i puth të 18-ta pastaj

Saimiri: Po pse i kam puthur të 18-ta, unë kam pasur shumë takime dhe nuk i kam puthur.

Flavia: Ke puthur dy, ti s’mund t’i ndjesh të dyja njëkohësisht. Ti duhet të puthësh atë që ndjen më shumë. Njëra duhet veçuar.

Saimiri: Unë për shembull nuk kam pasur takim me ty dhe nesër pasnesër mund të kemi një takim bashkë dhe unë atë ditë mund të ndihem shumë mirë me ty dhe lind një puthje. Tani ta frenoj veten unë që jo mos e puth Flavian sepse kam puthur Silvanën.

Flavia: Ti përderisa e ke puthur je ndjerë mirë në atë moment dhe pas atij momenti ti i bie që e hedh poshtë atë dhe e bën të ndihet keq.

Saimiri: Ti ke pasur histori dashurie, ke pëlqyer dikë, si i ke thënë ti? Deri kur të martohemi nuk do puthemi? Kur e ke puthur dikë, në çfarë rasti?

Flavia: Normal që jo por kjo është gjë tjetër. Po e kam puthur por një, jo…

Saimiri: Po unë s’jam vetëm këtu, po të isha vetëm do të të puthja vetëm ty.

Flavia: Unë s’jam dakord me këtë.

Saimiri: S’je dakord? Do puthemi vetëm në fund bashkë?

Flavia: Po. Ose kur të ma mbushësh ti mendjen.

Saimiri: Ti kishe hedhur një buqetë lulesh në Instagram, kush ti ka dhuruar? Mendoj se gjyshja nuk dhuron buqeta dashurie.

Flavia: Atë ditë që kam marrë lulet…më vjen për të qarë tani. Thjesht u ndjeva shumë keq që nuk isha në takim edhe…

Saimiri: Po pse nuk më the mua ti të na kisha nisur një buqetë edhe më të madhe?

Flavia: Isha shumë e mërzitur atë ditë sepse mendova se do ta kisha takimin dhe po flisja më një shoqe. Ajo nuk jeton këtu. Thjesht më bëri ato lulet që të bëhesha pak më mirë.

Saimiri: Unë do të të sjell një kamion me lule! Unë thash se kush ti kishte dhuruar. Nuk e kam ditur që je ndjerë kaq keq për këtë gjë. Nuk do të të bëj të ndihesh më keq./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Përhapi lajmin se Kanye ka TRADHTUAR Kim K me Jeffree Star, flet për here tëparë ylli i TikTok-ut! 0 6

Këtë javë rrjeti u mbush nga lajmet se Kanye West mund të ketë tradhëtuar Kim Kardashian me Jeffree Star, makeup artist i famshëm. Shkak i gjithë bujës u bë Ava Lousie që për më tepër shprehet se nuk është habitur nga ky fakt sepse e ka ditur prej kohësh për marrëdhënien e Kanye me Jeffree.

Sipas saj reperi është shërngulur në Wyoming për të qëndruar larg Kim, por nga ana tjetër ky vend është vizituar shpesh nga Jeffree kohët e fundit.

Pasi thashethemet morën dhenë, Jeffree postoi një video një kanalin e tij të YouTube,të cilës i vendosi titullin “Sqarimi i situatës me Kanye”, në të cilën ai i quajti akuzat “budallalliku më i madh që kam lexuar ndonjëherë gjatë gjithë jetës sime”. Në fillim të videos ai u shfaq në garazh teksa shihte meme për të dhe Kanye. 35 vjeçari thotë: “Unë u zgjova dhe telefoni im po plaste dhe unë që po mendoja se çfarë skandali po ndodhte? Sinqerisht nuk kisha asnjë ide.”

Jeffree, i cili aktualisht jeton në Casper, Wyo., tha se ka marrë pafund mesazhe, telefonata dhe kërkesa për prononcim nga mediat në lidhje me thashethemet. Më pas i mohoi kategorikisht akuzat se ka fjetur me Kanye. “Unë jam beqar. Unë nuk jam duke fjetur me askënd,”-rrëfen ai. “Më pëlqejnë burrat shumë të gjatë. Unë dhe Kanye nuk jemi shoqëruar kurrë, dhe e gjithë kjo është me të vërtetë qesharake.”

Pasi teoria e saj dështoi, së fundmi, Ava Louise ka reaguar rreth bujës që shkaktoi. Ajo pranoi se kishte shpikur thashethemet se Kanye West dhe Jeffree Star kishin një lidhje. Më tej, ajo u shpreh se thashethemet e saj të pabazuara, të paverifikuara ishin krejtësisht të sajuara.

“Thjesht mashtrova gjithë botën për të folur sërish për mua, sepse isha shumë e mërzitur. Ne të gjithë u argëtuam, apo jo? Jeni të mirëpritur për memet.”– është shprehur ajo.

Ja çfarë të bën dëshira për vëmendje.

Ana e zhveshi dhe i bëri masazh, Fatjoni e dënon: ‘Do prekësh me b*thë 10 herë…’ 0 11

Ana ka zhvilluar për të disatën herë takim me Fatjonin dhe sa kalon e më shumë takimet e tyre bëhene dhe më romantik.

Tërheqja fizike mes tyre nuk mungon dhe jo vetëm kaq, por Fationi tha se Ana po i “hy në zemër”. Ndërkohë, në takim ata kanë surprizuar, kur të ulur në një lokal, Ana i ka bërë masazh Fationit.

Fatjoni: Si je me masazhin?

Ana: Nuk jam shumë e kënaqur me atë që më kanë bërë, ty të pëlqen që të masazhojnë.

Fatjoni: Nuk e di ti si je?

Ana: Mua më pëlqen të më masazhojnë.

Ana: Fatjoni është i disponueshëm gjithmonë sidomos për relaks.

Fatjoni: Më pëlqen shumë të ledhatohem

Bora: A ka një tërheqje fizike midis jush?

Ana: Ka, nuk është  vështirë të dallohet

Fatjoni: Ajo po ngre zemrën ti thua tërheqje fizike

Ndërsa teksa po luanin bilardo. Fatjoni i jep dënim Anës 10 squats dhe i thotë disa herë që duhet të ulet aq shumë sa by*ha t’i prekë dyshemenë.