WOW! Shkëlqen në klip, por s’do ta besoni sa shumë ka shpenzuar Tayna për t’u dukur sa më bukur! 0 30

Tayna është një ndër reperët më të suksesshme të momentit, fama e saj tashmë ka kaluar edhe kufijtë shqiptarë. Së fundmi reperja ka qenë shumë aktive me projekte muzikore, dhe ka sjellë disa bashkëpunime që kanë rezultuar mjaft të suksesshme.

Tayna ka bashkuar forcat me një tjetër repere, Ivonian Doll. Kënga do të publikohet me datë 18 të këtij muaji.

Thuhet se xhirimet e klipit kanë përfunduar dhe Tayna ka vendosur që të ndajë disa foto nga paraqitja e saj. Reperja shfaqet me veshje unike si gjithmonë, ku nuk e ka kursyer aspak dorën përsa i përket kostos që ka arritur deri në 3.082 euro.

-640-0-6050c616080f1.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg