WOW! Ja si duket Afërdita Dreshaj në muajin e tetë të shtatzënisë 0 66

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl do të bëhen shumë shpejt prindër të një djali.

Modelja ka hyrë në muajin e tetë dhe që në fillim ka treguar se vogëlushi do të vijë në jetë në muajin shkurt.

Ajo ka postuar disa foto ku pozon me barkun e rrumbullakosur vetëm një muaj para lindjes.

Gjatë gjithë periudhës së shtatëzanisë modelja nuk i është ndarë palestrës, ndërsa herë pas herë ka dhënë detaje të ndryshme mbi ecurinë e shtatëzanisë.

Afërdita ka treguar gjithashtu se shumë shpejt do të tregojë edhe dhomën e bebit, ndërsa lidhur me emrin që kanë përzgjedhur për të voglin e tyre, ajo është treguar e rezervuar duke mos dhënë ende detaje.

aferditaaok-1.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg