Vetëm 8 vjeç, vajza e Beyonce-s nominohet për çmim Grammy! 0 40

Kur je vajza e Beyonce-s dhe Jay Z-së, është e pamundur të mos të të rrjedhë talenti në vena!

Vogëlushja e tyre Blue Ivy është vetëm 8 vjeç dhe është nominuar për një çmim Grammy! Keni parë kështu?

Emri i Blue Ivy-t i është shtuar listës së nominimeve për videon “Brown Skin Girl”.null

Blue është një prej astisteve të kësaj kënge, së bashku me Beyonce, WizKid dhe SAINt JHN.

Në fakt, ky është një prej nominimeve të pakëta në moshë kaq të re të çmimeve Grammy.

“Brown Skin Girl” është një dedikim për gratë me ngjyrë dhe imagjinoni sa krenare duhet të ndihet Beyonce për vajzën e saj!/iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg