Vështirë se e keni parë Kida-n në gjendje të dehur dhe të mërzitur! Këto FOTO nuk duhet t’i humbisni pa parë! 0 50

Personazhe të njohur kanë nisur së fundmi një lojë në instagram përmes së cilës zbulojnë me anë të fotove momente të ndryshme nga jeta e tyre.

Këtë lojë e ka bërë edhe Kida e cila ka treguar për fansat e saj fotot kur ka qenë e pirë, e mërzitur si dhe një foto nga fëmijëria e saj, teksa pozon në duart e prindërve.

Këngëtarja ka treguar gjithashtu momente të ndryshme nga prapaskena e xhirimit të klipeve, si dhe foto të saj të vjetra kur ishte ende brune, apo gjatë momenteve të xhirimit të klipit me Mozzik.

Kujtojmë se Kida është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan vazhdimisht me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj profesionale, por edhe private.

kidaaaaa.png

kidd-1.png

kidda.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.