Upsss! Refuzoi bashkëpunimin me FIFIN, CAPITAL T zbulon arsyen: S’ka qenë e duhura… 0 47

E ftuar në emisionin NIN, disa ditë më parë, Fifi tregoi se dy këngëtarë e kanë refuzuar atë për një bashkëpunim së bashku. Bëhet fjalë për këngëtarin Capital T dhe Ledri Vula. Mirëpo së fundmi, Capital T zhvilloi një intervistë të shkurtër me ndjekësit në Instastory, ku një nga ndjekësit e pyeti se përse ai e kishte refuzuar një bashkëpunim me këngëtaren Fifi.

‘Se nuk më është përshtatur koha për shkak të albumit, dhe këngëa nuk ishte e duhura, Fifi bën këngë shumë më të mira se ajo që më ka propozuar për bashkëpunim. Gjithsesi, si këngëtare më pëlqen shuam’, u përgjigj Capital T.

truekapo_131027989_2784662908528004_4804573254223572295_n-640x1138.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e shtëpisë me paralele dhe pemë 0 3

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvistjes. Ajo ka postuar së fundmi në Instagram foto dhe video ku shihet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Ajo shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.

Këngëtarja mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike. Fundja, ku ka më mirë se stërvitja në natyrë.

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.