Upsss! Pas debatit me Julin dhe pezullimit nga Përputhen, Sindit i ndodh e PAPRITURA! 0 45

Pasi Sindi u përplas në një debat të fortë më Julin ditën e hënë pasi ai bëri një koment duke u shprehur se mamaja i kishte thënë se Sindi është “Si vaj Borshi, ekstra i virgjër”, produksioni bëri të ditur ditën e djeshme se konkurrentët janë pezulluar përkohësisht nga programi.

Mirëpo ajo farë nuk ka kaluar pa vëmendjen e fansave është se në Instagramin e Sindit, numri i fanave është ulur, nga 209 mijë ndjekës që kishte Sindi në Instagramin e saj, tani ka 205 mijë, pra rreth 4000 vetë i vën asaj unfollow pas debatit me Julin.

Pra, siç duket fansat kanë cilësuar Sindin si fajtore dhe i kanë dhënë të drejtë Julit.

 

zb.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 7

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.

Atdheu doli çift me Sarën nga Për’puthen, Ana Kauri bën reagimin e papritur: E bëri dhe… 0 4

Dy konkurrentët e “Përputhen”, Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj kanë habitur të gjithë me veprimin e mbrëmshëm. Pasi ishte deklaruar vetëm për Geljanin, Sara ditët e fundit është parë vazhdimisht në shoqëri të Atdheut dhe dukeshin shumë të afërt.

Por, në puntantën e mbrëmshme, Sara vendosi që të largohej nga emisioni bashkë me Atdheun, si çift.

Lidhur me këtë reagoi edhe ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri, e cila komentoi në faqen e “Përputhen”, duke shkruar “E beri dhe kte @atdhe_xharavina ?”.

anaa.png