Upsss! Ky postim thumbues i Encës u komentua se ishte edhe për Noizyn! [FOTO] 0 16

Prej kohësh Enca ka ndarë momente nga pushimet në Dubai duke i bërë xheloz një pjesë të madhe që për shkak të pandemisë nuk kanë pasur mundësi të lëvizin.

Së fundmi këngëtarja ka ardhur me një postim mjaft thumbues për të gjithë ish miqtë e saj që i përkasin një liste të zezë tashmë.

Enca ka pozuar me një gjarpër supergjigand dhe bashkangjitur shkruan: “Një foto me ish miqtë.”

Epo nga ish-miqtë e Encës ne Noizyn njohim, thoni ta këtë patur edhe me reperin?


Mesazhi thumbues me siguri shkoi aty ku donte ta gjuante kngëtarja. Tregu muzikor në vendin tonë dhe jo vetëm ka treguar se rrugës ato që mund ti kesh pasur miq mund të kthehen në armiq dhe anasjelltas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WOW! Ylli botëror shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar! 0 5

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen.

Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Ufff! Moderatorja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, heq fare rrobabanjot në Maldive 0 5

Moderatorja e njohur, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super formë me bikini.

Por kësaj radhe ajo i ka hequr edhe ato duke u shfaqur tërësisht e zhveshur e mbuluar vetëm me gjethet e palmës.

E pyetur se me kë po kalon këto pushime, prezantuesja ka thënë se atje është me shoqe duke mos zbuluar nëse është edhe dikush tjetër që po i shoqëron.