Upss, çfarë ndodhi?! Rina pranoi të bashkëpunonin, tani TAYNA bën deklaratën e PAPRITUR për reperen! 0 41

Pak muaj më parë, Rina Balaj tregoi se mes saj dhe Taynës ishin qetësuar gjakrat. E ftuar tek “Shiko Kush Luan”, kur u pyet nëse do të bashkëpunonte me Taynën, reperja tha se ishte e gatshme për këtë dhe jo vetëm me të, por edhe me këdo tjetër.

Ndërkohë, mbrëmjen e djeshme, ishte Tayna e ftuar në “Shiko kush luan”, ku i është bërë e njëjta pyetje për Rinën. Reperja ka treguar se mes tyre nuk ka asgjë dhe se ka qenë e gjitha një keqkuptim.

Madje nuk i kurseu as lëvdatat, pasi tha se Rina është këngëtare e mirë.

E ngacmuar nga Luana, reperja pranoi se diss-et dhe thumbimet mes këngëtarëve ndodhin zakonisht për shoë, nisur edhe nga vetë emri “shoëbizz”.

“Gjithçka ka qenë keqkuptim së pari. Edhe nuk kam kurrgja me ta. Duket se është shumë vajzë e mirë, këngëtare e mirë…kështuqë paqe,”- u shpreh Tayna.

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg