Ups! Saimiri ngatërron emision, ngacmon në Instagram konkurrenten e Për’puthen? Përplasen me njëri-tjetrin: ‘Mos u kënaq …’ 0 138

Pas largimit nga “Love Story”, Silvana u shpreh se Saimiri ju kishte shkruar vajzave mesazhe privatisht për t’i ftuar në vilën e tij.

Madje ajo publikoi një bisedë të Flavias me një mikeshën e saj, në të cilën kjo e fundit i kërkonte konkurrentes të pranonte publikisht se Saimiri i kishte shkruar mesazhe.

Por përveç vajzave të “Love Story” një tjetër konkurrente nga emisioni “rival”, “Për’puthen”, pretendon se i ka shkruar Saimiri. Konkurrentja më e re e “Për’puthen”, Ledjana ka publikuar një bisedë, në të cilën shihet se i ka shkruar në Instagram dikush me emrin Saimir Kasemi dhe me foton e “princit modern”.

“Fli e qetë e dashur se nuk ke çfarë ju bën, mos u streso kot. Pse lodhesh”, shihet t’i ketë shkruar Saimiri.

Pasi ka publikuar bisedën, Ledjana ka shkruar: “Ky ka ngatërruar emision”, shoqëruar me disa emoji duke qeshur me lot.

Mirëpo “princi” i “Love Story” ka reaguar menjëherë dhe ka treguar se nuk i ka shkruar ai, por dikush me profil të rremë që përdor emrin dhe fotot e Saimirit.

“Fallco! Ledjana ke ngatërruar adresë më duket! Shihe mirë emrin kush të shkruan mos u kënaq para kohe”, ka shkruar Saimiri me shaka, duke treguar se këtë situatë e ka kaluar me shumë sportivitet.

1f25107f-cb9f-4dde-a575-67cab5426be9.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.