UPS, pse vallë?! Bëri bujë me puthjen pasionante me Andin, Melisës i ndodh ajo që s’pritej: I fshihet… 0 19

Videoklipi i ri i Melisës me titull “Leje” ka konfirmuar më në fund lidhjen e saj me Andin. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, tashmë këngëtare e ka zgjedhur partnerin e saj, Andin si protagonist në videoklipin e ri, ku dhe kan pasur puthje të nxehta.
Konfirmimi i lidhjes vjen pas një kohe të gjatë që ata komentoheshin në media se ishin bashkë.

Edhe me këtë këngë të rradhës, Melisa ka marrë një vëmendje të madhe duke arritur mijëra shikime brenda pak orëve teksa të gjithë kanë qenë kuriozë për skenat me Andin. Pas shikimeve me njëri-tjetrin, Melisës që i këndon dhe Andit që lë “të dashurën” për Melisën, më në fund ndodh edhe puthja e shumëpritur!

Por Melisës i ka ndodhur e papritura!

Kënga e saj e parë “U kry” nuk gjendet më në YouTube dhe arsyeja nuk dihet ende! Këtë e kanë vërejtur edhe komentuesit e këngës së re të cilët, po e pyesin vazhdimisht ish-konkurrenten!

Ç’të këtë ndodhur do e mësojmë shumë shpejt!

EAE497A7-E1A0-4A09-A383-7834DDB3851E.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nuk ishte vendimi i saj! Ellen DeGeneres e detyruan t’i jepte fund emisionit për një arsye 0 8

Ellen DeGeneres lajmëroi dje se do t’i japë fund emisionit të saj, pas 19 vitesh transmetim. Në një deklaratë për “The Hollywood Reporter”, producentja dhe prezantuesja e famshme u shpreh: “Kur je një person krijues, duhet vazhdimisht të sfidohesh – dhe ndonëse është një show i shkëlqyeshëm e argëtuese, nuk është më një sfidë për mua. Unë do të tërhiqem pas sezonit 16.”

Por a ka qenë ky plotësisht vendimi i Ellen?! Mesa duket JO! Ajo është ndikuar nga një person me shumë peshë në jetën e saj bashkëshortja Portia. Moderatorja ka treguar për “Hollywood Reporter” se vëllai i saj e ka shtyrë që të vazhdojë emisionin, ndërsa Portia i thoshte të bënte të kundërtën.

“Vëllai im më thoshte gjithmonë ‘Njerëzit mezi e presin spektaklin çdo ditë dhe nuk ka shumë emisione që të transmetojnë kaq lumturi të pastër si i yti’. Ai ka qenë mbështetësi im më i madh, ndërsa Portia nuk është. Ajo është shumë egoiste dhe dëshiron që të bëj gjëra sfiduese dhe sa herë vinte në shtëpi më thoshte se unë mund të bëj diçka më shumë”, tha DeGeneres. /Afterparty

Pa reçipeta dhe bluzë transparente, Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës 0 10

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve. Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela.

/AfterParty.al