Ups! Në një lidhje me Melisën? Kjo deklaratë e Andit po merret nga të gjithë si KONFIRMIM! 0 45

Melisa dhe Andi janë përfolur së fundmi për një lidhje dashurie. Ka qenë Shqipja ajo që i akuzoi ndërsa më vonë u publikuan edhe foto që i shtuan thashethemet.

Ndonëse në puntatën e djeshme të “Përputhen”, Melisa tha se këto janë gënjeshtra dhe se mes saj dhe Andit nuk ka asgjë, ndjekësit nuk janë të bindur. Ata vazhdojnë të kërkojnë foto apo detaje të tjera për të provuar lidhjen e tyre.

melisa-andii.png

Së fundmi, në rrjet po qarkullon një pjesë nga intervista e Andit në “After Partyn” e Luana Vjollcës. Intervista është realizuar që në dhjetor, por një fjali e thënë nga ish-konkurrenti na ka shpëtuar dhe është vënë re sot.

I pyetur nëse i pëlqejnë vajzat brune apo bjonde, ai është përgjigjur “kuqe”. Melisa është e vetmja vajzë flokëkuqe në program dhe kjo ka bërë që të thellohen akoma më shumë dyshimet.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jasmina plas “bombën” tjetër: “Një mashtruesi si Andi nuk i duhet një përgjigje e shpejtë” 0 9

Pasi akuzoi dhe demaskoi publikisht Andi Artanin se u largua një natë më parë nga ditëlindja e Fation Kuqarit për të qëndruar me këngëtaren Diona Fona, Jasmin Kadriu ka plasur “bombën” e radhës.

Ndërkohë që fansat dhe ndjekësit në Instagram e kanë pyetur vazhdimisht se pse nuk ka një reagim nga palët e tjera, ish-konkurrentja është përgjigjur duke theksuar se një personi manipulues e mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, por një e mirëmenduar.

“Një personi që është manipulues dhe mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, i duhet një përgjigje e mirëmenduar. Kështu që le të marrin kohë sa të duan se këtu më kanë,” është shprehur Jasmina përmes një videoje në Instastory ku falenderon edhe mbështetësit e saj për mesazhet suportuese.

Kujtojmë se i vetmi reagim që ka ardhur nga Andi është se ai e ka fshirë Jasminën nga Instagrami dhe nuk e ndjek më. /Afterparty.al

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 7

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.