UPS! Koreagrafi i njohur nxjerr ”të palarat” e VIP-ave: Ledri s’më paguante dot…[VIDEO] 0 24

Një ndër të ftuarit gjatë mbrëmjes së djeshme në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV Ora, ka qenë koreografi i talentuar Andi Murra. Nëse keni menduar se artistët dinë të kërcejnë natyrshëm aq mirë, gaboheni, sepse pas lëvizjeve të tyre fshihet emri i Andit.

I pyetur nga moderatorja e emisionit, për artistët që ai ka refuzuar të punojë, Andi Murra përmend emrat më të famshem të show bizit, si Gjiko, Babastars dhe Ledri Vula. Por përse Ledri?

Andi thotë:‘Ndoshta sepse çmimi im ishte shumë i lartë për të dhe Ledri s’më përballonte dot. Ata janë mësuar të punojnë me koreografë që nuk i paguajnë shumë. ‘

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.