Ups! Konkurrenti i “Për’puthen” filmohet duke u puthur me Fjorentinën e BB! 0 81

Vetëm tre javë më parë, emisionit “Për’puthen” iu shtua një konkurrent i ri, Edi Ramhoxha.

Megjithëse mori vëmendje në studio dhe së fundmi u bë pjesë e një debati të ashpër me Melisën, duket se Edi s’ka dashur ta vazhdojë më gjatë eksperiencën e tij.

Së fundmi, ai është parë në shoqërinë e Fjorentina Halilit, ish-banore e “Big Brother Albania”.

Ka qenë miku i tyre i përbashkët, menaxheri i vip-ave Xhani Demika ai që i ka nxjerrë zbuluar, duke publikuar video të çiftit në momente intime.

Ata kanë darkuar në një ambient privat dhe konsumonin verë teksa shijonin shoqërinë e njëri-tjetrit.

“Tani që keni mbaruar programin të dy, lejoheni të dilni nëpër video.”- shprehet Xhani teksa ngacmon çiftin e ri.

Në një moment, ata shfaqen duke shkëmbyer edhe puthje romantike në buzë e duke ‘vulosur’ kështu marrëdhënien e tyre.

Ndërkohë, Edi Ramhoxha s’ka bërë ende asnjë njoftim për largimin e tij nga emisioni “Për’puthen”.

Kjo nuk është hera e parë që djemtë largohen pa shumë zhurmë, ndërkohë që fokusi i lajmeve të emisionit qëndron ende tek kontrata ‘e frikshme’ për të cilën foli Andi, kontratë e cila s’të lejonte të largoheshe nga emisioni pa iu përmbajtur rregullave të caktuara në kontratë./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 7

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.

“Pas errësirës gjithmonë vjen drita”, Kryemadhi urim për besimtarët: Sot është dita e krijimit të një fryme të re për të cilën qytetarët kanë nevojë 0 5

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fiter Bajramit.

Në një prononcim për mediat, ajo ka thënë se pas errësirës vjen drita dhe uroi që për shqiptarët të vijë frymë e ndryshim i ri, për të cilën sipas saj, qytetarët kanë nevojë.

“Sot kemi një ditë pak gri, por gjithmonë pas errësirës vjen drita dhe ajo që dua të theksoj sot në këtë ditë Fiter Bajrami, dua t’ju uroj gjithë shqiptarëve pas një muaji stërmundimesh dhe agjerimesh për të shlyer të gjitha mëkatet e jetës.

Sot është dita e madhe e krijimit të një jete të re, e krijimit të një fryme të re, e një begatie dhe një solidariteti, për të cilën sot shqiptarët kanë nevojë më shumë se kurrë. 

Do doja që tju uroja gjithë shqiptarëve këtë Fiter Bajram, jo vetëm shqiptarëve myslimanë, por të gjithë shqiptarëve kudo që janë. Sepse në këto ditë të rëndësishme të bashkimit, që janë ditët më të rëndësishme për familjen shqiptare, për atë institucion që është shumë më i rëndësishëm se çdo gjë tjetër.

Besimi në Zot është ajo që u jep kurajon dhe forcën. Na jep forcën për tu ngritur, na jep forcën për të përballuar sfidat dhe na jep forcën për të gjetur sfida të reja, jetë të re, angazhime të reja, të cilat janë të domosdoshme për të gjithë ne. Faleminderit, gëzuar dhe për shumë vjet tē gjithëve.”, u shpreh Kryemadhi.