UPS! Dalin pamjet, Jasmina e Përputhen duke u puthur në buzë me një tjetër vajzë [VIDEO] 0 14

Emisioni i dashurisë “Përputhen” është më i shikuar momentalisht, prandaj edhe personazhet e tyre janë mjaft të përfolur.

E një prej konkurrenteve që është në mesin e më të komentuarave është pikërisht Jasmin Kadriu. Vajza bukuroshe prej disa javësh vijon takimet dhe shprehjen e pëlqimit reciprok me Andin, por jo rrallë herë “thumbon” dhe konkurrentet e tjera, si në emision ashtu edhe në rrjetet sociale.

Mirëpo së fundmi, në aplikacionin “Përputhen” është publikuar një video e Jasminës duke puthur në buzë një vajzë. Ajo ka qenë pjesë e “Aventurierëve” dhe quhet Xhoana.

Jasmina dhe Xhoana shkëmbejnë një puthje mes njëra-tjetrës dhe më pas konkurrentja shkon drejt makinës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 6

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg