“Unë nuk flirtoj, më ngacmojnë”/ Pas deklaratës së Megi Pojanit, reperi i njohur e “thumbon”: Je zemërgjërë, ua jep vetë… 0 78

Reperi Getinjo është gjithmonë në qendër të mediave rozë për jetën e tij private, pasi është përfolur disa herë në lajmet rozë për romancat me vajza të ‘shoëbiz-i’. I ftuar në emisioni ‘Shiko Kush Luan’, Getinjo ka ‘thumbuar’ Megi Pojanin.

Getinjo është shprehur hapur që dëshironte një takim romantik me Megi Pojani por duke qenë se Megi e refuzoi, reperi e thumboi me një kunjë pikante, që blogerja e kaloi me të qeshura.

PJESË NGA EMISIONI:

Getinjo –Desha me rrok Megin por nuk ishte në foto.

Luana Vjollca–Për cilën pyetje, se te jap pikë po ma the tani?

Getinjo– Për një takim romantik

Luana Vjollca –Megi pranon?

Megi Pojani– Çfarcë është kjo ftes hajt ok për darkë, po s’dua mo vëlla, s’dua kështu unë.

Luana Vjollaca– Jeni në një club, Megi po flirton me Getinjon, Getinjo në fund të fton që të dilni bashkë.

Megi Pojani –Ka një problem, që un nuk flirtoj asnjëherë.

Luana Vjollca- Po si të ngacmojnë?

Megi Pojani –Më ngacmojnë të parët kot duke ndenjur

Getinjo– Dhe tani kjo është zemërbardhë dhe ua jep vetë

Megi Pojani- Varet, varet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ana Kauri thumbon konkurrenten e re të “Për’puthen” 0 5

Ola Zenelaj është konkurrentja e re e “Për’puthen”, e cila trazoi menjëherë ujërat në emision dhe “përçau” çiftin Sindi-Murat.

Gjatë këtyre ditëve janë publikuar pamje të Sindit në prapaskenë, ku është dukur tepër e prekur nga situata dhe ka shpërthyer në lot, duke iu drejtuar Muratit me fjalët “Më ke lënduar shumë”.

Ditën e djeshme u transmetua takimi i dytë i Olës dhe Muratit, ndërsa Mevlani e komentoi afrimitetin e Olës si strategji për të ndarë Muratin dhe Sindin.

Të njëjtin mendim me Mevlanin duket se ka pasur edhe Ana Kauri, ish-konkurrente e emisionit e cila nuk e ka kursyer një koment në faqen publike të “Për’puthen” në Instagram.

“Mevlani mendon se Ola bën strategji, për të ndarë Muratin nga Sindi.”- shkruhej në video, ndërsa Ana Kauri ka mbështetur mendimin e Mevlanit, duke u shprehur se tashmë ka nisur t’i kuptojë të gjitha dhe askush s’ia hedh dot më.

“Është bërë mjeshtër Mevlan Shaba, nuk ia hedh dot më njeri.”- ka shkruar Ana, duke hedhur kështu një thumb për konkurrenten e re.

Thotë se kënga e re nuk është diss, por me pak fjalë Noizy godet gjithë reperët 0 5

Para disa ditësh, Noizy paralajmëroi se do të sillte një këngë të re dhe nga fjalët e tij u duk se bëhej fjalë për një tjetër diss.

“Do merrni mësim nga pedagogu”, shkroi Noizy disa ditë më parë përkrah një videoje të shkëputur nga kënga.

Edhe ditën e sotme para publikimit të këngës, reperi bëra disa postime në rrjete sociale që hapur dukeshin se ishin thumba për kolegët e tij.

Të dashur fansa: A e dini se të gjithë reperët janë t’u e pritur këtë kong ma shumë se ju?”, ka shkruar ai.

Më në fund kënga është publikuar e plotë dhe Noizy ka shuar gjithë kuriozitetin e fansave. Si fillim ai ironizon gjithë reperët dhe më pas tregon se si arriti me shumë punë këtu ku është sot.

“Sillma 1 reper këtu që din me bo rep, me tregu 1 histori a diçka nga jeta e vet. Vetëm femna, femna femna, sa të dua puçi, puçi, edhe Gucci, Gucci, edhe grosha edhe sushi. S’di ça dreqin kanë këto tipa vetëm pytje, intervista hajde këtu t’ju jap lajmet”, shprehet Noizy në këngën e tij për kolegët.