U tha se tradhtia ishte arsyeja e ndarjes nga bashkëshortja e tij, reagon reperi i njohur S4MM 0 65

Reperi i famshëm, Samir Selimi, ose siç njihet ndryshe S4MM i ka dhënë fund martesës me Filis. Çifti kanë hequr njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe kanë fshirë çdo foto të tyre të përbashkët.

Telegrafi.com siguron gjithashtu se marrëdhënia mes tyre ka marrë fund dhe ata janë ndarë teksa motivet e ndarjes akoma nuk janë zbuluar. Së fundmi, S4MM publikoi një status që hodhi dyshimet se Filis e kishte tradhtuar. Reperi shkroi në Instagram: “Tradhtare” shoqëruar me figurën e një shtrige.

640-0-5ffd7cf7acb63.jpg

 

Pak orë më vonë S4MM ka sqaruar se ky në fakt është titulli i këngës së tij të re.

“Tradhtare është emri i këngës së re”, ka shkruar reperi dhe deklaratën e tij e ka rrethuar me një ngjyrë të kuqe, që ta merrnin vesh të gjithë.

detq.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg