U tha se kanë kryer marrëdhënie intime dhe kishin lidhje të fshehtë në ”Për’puthen”, ja ç’thotë tani Arbër Aruci për Tean! 0 26

Ditën e djeshme një ish-konkurrent i “Për’puthen” hodhi një hije dyshimi mbi marrëdhënien e trefishët të Tea Trifonit brenda në “Për’puthen”.

Ajo doli “çift” me Andin, ndërsa kishte një lidhje të fshehtë me Beart Rexhepin, gjithashtu ish-konkurrent i “Për’puthen”. Ndërkohë, Erjoni e ka akuzuar Tean edhe për një lidhje me një tjetër konkurrent, Arbër Arucin, i cili pak ditë më parë la emisionin.

“STOP Ahengun, të marrim vesh kush është dhëndri këtu A,B,C?”- shprehet Geca.

ego-300x533.jpg

Madje prej kohësh në internet kanë dalë fjalët se Tea dhe Andi madje kanë kryer edhe marrëdhënie intime, po asnjë nga dyshja nuk reagoi pas këtyre deklaratave.

Ndërkohë në kanalin e Luana Vjollcës në Youtube është publikuar video e intervistës së Arbrit në “After Party”.

Ndër të tjera, ai nuk i ka shpëtuar dot një pyetjeje për Tean, e cila e vendosi në siklet.

“Tea për mua është…”- ishte fjalia që Arbri duhet të plotësonte, ndërsa ai u përgjigj:

“Kësaj nuk dua t’i përgjigjem”.

Gjithashtu, ish-konkurrenti u vendos përballë zgjedhjes “Shqipen apo Tean” dhe ai zgjodhi Shqipen.

 

Tea dhe Arbri patën takime në “Për’puthen”, mirëpo krejt papritur ata nisën të mos flasin me njëri-tjetrin dhe megjithëse u pyetën në studio ç’kishte ndodhur, ata zgjodhën ta kalojnë duke u shmangur e duke u justifikuar se nuk kishte ndodhur asgjë.

Por, duket se konkurrentët dhe ish-konkurrentët dinë diçka më shumë për ta!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I lidhur jashtë emisionit? Riniani tha se është ndarë prej 8 vitesh, ish e dashura e tij bën deklaratën që s’pritej! 0 5

Në media e në rrjete sociale është përfolur se Riniani i “Përputhen”është i martuar me një ruse dhe ka fëmijë. Vetë konkurrenti i ka mohuar këto lajme gjatë një puntate të “Përputhen Prime”, duke sqaruar se bëhet fjalë për një ish të fejuar, me të cilën ka kaluar plot 8 vite.

Së fundmi, ish e fejuara e tij, Marcela ka reaguar me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo i ka uruar Rinianit më të mirat në rrugëtimin e tij të ri, duke shtuar se është një person shumë i rrallë.

“Çkemi!!!! Dëshiroj të të uroj fat të mbarë në udhëtimin tënd të ri në jetë. Qëndro vetvetja kudo dhe kurdoherë. Personi që do të zbulojë qenien tënde do të kuptojë se je një perlë e rrallë. Shumë fat, Marsy”, shkruan ajo.

dgg.jpeg

 

Kujtojmë se dyshimet që dyshja ishin bashkë erdhën pasi Marsy mbante ende një foto me Rinianin në rrjetet sociale. Ky I fundit u shpreh se kishte pasur një lidhje prej 8 vitesh me të, por tanimë e gjitha kishte marrë fund.

 

Shumë pranë nesh, njihuni me qytetin evropian që nuk e “njeh” COVID-in 0 6

Ndonëse thuajse e gjithë bota është pushtuar nga pandemia e COVID-19, një qytezë e vogël në Itali nuk ka regjistruar asnjë rast me virusin, që prej shpërthimit të saj.

Bëhet fjalë për Bolognola-n, një qytet i vogël në rajonin e Marche dhe që autoritetet thonë se nuk ka regjistruar asnjë rast me koronavirs.

Qyteza, ndodhet midis maleve të Sibillini, i njohur dhe si një vend ku zhvillohet sporti i skive. Këtë fakt, kryebashkiaku i qytetit, Cristiana Gentili, e quan si një sukses grupi.

Ai thotë se qytetarët, bizneset, restorantet, kanë ëbrë punën e tyre dhe kanë respektuar masat, por megjithatë, ai pranon se kanë pasur dhe pak fat.