U tha se janë martuar në fshehtësi, reagojnë për herë të parë Arbenita dhe Fero 0 74

Vetëm 2 ditë më parë u mësua se Fero dhe Arbenita ishin martuar dhe të gjithë mbetëm të surprizuar. Burime pranë çiftit bënë të ditur për “Prive” se ata i kishin thënë përgjithmonë “Po” njëri-tjetrit në fshehtësi të plotë. Vetëm shumë pak persona, rreth i ngushtë i familjarëve, kanë qenë në dijeni për këtë martesë të dyshes, ndaj të gjithë u habitëm pas këtij lajmi.

Ndërkohë sot Arbenita dhe Fero kanrë reaguar për herë të parë në rrjete sociale pasi lajmi për martesën u bë publik. Modelja ka ndarë në Instagram disa foto përkrah Feros dhe duket se ata po jetojnë ditët më të lumtura si çift i martuar.null

Arbenita ka publikuar foto nga makina përkrah bashkëshortit të saj, Feros. Në njëren prej tyre ka shkruar: “Si duket një çift që nuk i intereson asgjë”.

Siç duket Arbenita dhe Fero nuk janë shqetësuar aspak që kanë dalë lajmet për martesën e tyre të fshehtë dhe po vazhdojnë ende të jetojnë si normalisht.

Dyshja nuk na kanë lënë asnjë shenjë për të dyshuar në lidhje me martesën e tyre, sepse siç duket gjërat e rëndësishme në jetë duan t’i jetojnë në privatësi të plotë. Vetëm disa muaj më parë, Fero dhe Arbenita u përfolën për ndarje, por më pas i hodhën poshtë vetë zërat përmes postimeve romantike./iconstyle.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.