U shpall në kërkim pas pjesëmarrjes në protestë, STRESI i shpall “sfidë” policisë, ja ç’bëri! 0 59

Arkimed Lushaj, reperi i njohur si “Stresi” është shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit, pasi akuzohet se u përfshi në akte dhune në protestën e mbrëmshme për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga një efektiv i policisë. Ndërkohë që është në kërkim nga uniformat blu, Arkimed Lushaj ka reaguar në rrjetet sociale.

Reperi publikoi një video rreth dy orë më parë teksa udhëtonte me makinë dhe në sfond dëgjohej një këngë e tij, që duket si një “sfidë” nga Policisë së Shtetit. Stresi ishte mes protestuesve që kërkuan drejtësi për vrasjen e 25-vjeçarit, Klodian Rasha mbrëmjen e djeshme, tubim që u shoqërua edhe me momente dhune.

stresi.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg