U përfol se Melisa dhe Andi kanë kryer marrëdhënie seksuale, fansat i kapin MAT së bashku! 0 202

Në emisionin e të dielës në ‘Perputhen Prime’ Fatjoni akuzoi Melisën se ka kryer marrëdhënie seksuale me një prej djemve të programit. Fillimisht ai hodhi kunjën tek Mevlani dhe Andi.

Burime për “News31” kanë zbuluar ditën e djeshme se thuhet që Melisa ka kryer marrëdhenie pikërisht me Andin. Madje këtë e tregonin edhe shumë komentues në rrjetet sociale.

Së fundmi në rrjet po qarkullon nga faqja Perputhen.al2 një foto e Melisës dhe Andit teksa janë duke hipur bashkë në një makin, shkruan Kryefjala.com

5E7F54E3-06B2-4443-AB57-6B47997A79DD-300x272.jpg

Thuhej që Melisa dhe Andi kanë kaluar kohën bashkë në Kosovë dhe kjo foto mund të jetë shkrepur dhe andej. Duke qenë se nuk mund të jetë foto takimi për emisionin pasi ata nuk kanë dalë bashkë.

Andi dhe Tea treguan që janë bashkë tani, por pas marredhenieve që ju dolën Teas me Arbrin  dhe Andit me Melisen nuk dihet si do shkojë filli i tyre, shkruan Kryefjala.com

Ne tani presim një reagim nga vetë personazhet në fjalë, dimë të themi se Melisa i mohoi fjalët e Fationit të dielën mbrëma dhe ishte shumë e bindur në fjalët e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e shtëpisë me paralele dhe pemë 0 3

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvistjes. Ajo ka postuar së fundmi në Instagram foto dhe video ku shihet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Ajo shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.

Këngëtarja mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike. Fundja, ku ka më mirë se stërvitja në natyrë.

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.