U munduan të fshihen! RIHANNA kapet MAT me të dashurin e ri, reperin e njohur! 0 18

Pas ndarjes nga miliarderi arab, Hassan Jameel, Rihanna ka nisur një lidhje të re dhe djali që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares është pikërisht shoku i saj i ngushtë, reperi Asap Rocky. Së fundmi u bë e ditur se prej disa kohësh Rihanna dhe Asap Rocky po dalin së bashku dhe jo si shokë, por më shumë.

Shoqëria e tyre ka kaluar në një romancë, të cilën ata po mundohen ta mbajnë larg publikut.

Ditën e djeshme çifti janë fotografuar për herë të parë së bashku pas këtyre lajmeve. Rihanna dhe Asap janë munduar të fshihen me maskat e vendosura në fytyrë dhe kapuçët mbi kokë, por më kot.

Rikujtojmë që Rihanna dhe Aspak Rocky njihen me njëri-tjetrin prej vitesh dhe kanë bashkëpunuar në disa projekte.

FENTYRIRI.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kiara Tito festoi ditëlindjen dhe në festë nuk mungonte as Butrinti! 0 5

Moderatorja Kiara Tito ka festuar 25-vjetorin e saj. Kiara kishte organizuar një festë ku kishte mbledhur miqtë e njerëzit e saj më të dashur, të cilët publikuan edhe foto e video nga atmosfera e krijuar.

Në festë nuk ka munguar edhe Butrint Imeri me këngët e tij e një prej videove të postuara nga Niko Komani, shfaqet Kiara duke kërcyer.

Në sfond është kënga “Për një dashuri” dhe Kiara shihet duke kënduar dhe e buzëqeshur.

-640-0-600730dd502b9.jpg

Moderatorja dukej shumë seksi me një fustan me dekolte të hapur e që i nxirrte linjat trupore.

 

(Foto) Bebe Rexha mezi pret të përfundojë pandemia dhe të vijë përsëri në Shqipëri 0 3

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shumë e lidhur me rrënjët e saj. Ajo e ka treguar gjithmonë me krenari origjinën e saj shqiptare, teksa është shprehur se me qejf do ta vizitonte Shqipërinë sa më shpesh që mundet.

31-vjeçarja ka shumë dëshirë që tani të vijë në vendin e lindjes por udhëtimet në vende të ndryshme janë shumë të vështira në këtë kohë pandemie. Ajo mezi po pret që të përfundojë pandemia e Covid-19 që të vijë në Shqipëri.

Bebe Rexha ka shpërndarë së fundmi në InstaStory një video satirike e cila tregon një udhëtar që mezi pret të udhëtojë, dhe aty shkruhet: “Unë në fluturimin e parë për në Shqipëri pasi gjithë ky dreq të ketë përfunduar”.

 

 

Herën e fundit kur ajo ishte në Shqipëri ishte 2 dhjetori i vitit 2019, ku vizitoi disa nga familjet e prekura nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit.

foto galeri