U largua nga OTR dhe nuk i dëgjuam kurrë një këngë, tani Oriola “çmend” stafin e GUESS me zërin e saj! 0 18

Oriola Marashi është një nga modelet më të suksesshme shqiptare, fama e së cilës ka tejkaluar kufijtë e Shqipërisë që pas bashkëpunimit me firmën e njohur “Guess”.

Oriola u bë edhe më e famshme pasi u bë pjesë e OTR dhe pasi Noizy e shpërndau lajmin në rrjet u bë nami. Të gjithë e pëlqyen modelen shqiptare, por edhe shumë ishin kuriozë për zërin e saj. 


Ajo tashmë nuk është më pjesë e OTR dhe karrierën e saj e la mënjanë pasi tani i është “futur me kokë” modelingut, sidomos pas suksesit me firmën “Guess”.

 

Së fundmi Oriola dhe “Guess Family” po festojnë të gjithë së bashkë dhe në një festë nuk mund të mungojnë karaoket!

E dini kush shkëlqeu? Na e thonë vetë modelët e “Guess”! 

Të gjithë “njëzëri” na thonë: Oriolaaa! Ajo i ka mahnitur të gjithë teksa këndon këngë “Shallow” nga Lady Gaga. Nuk na besoni?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WOW! Ylli botëror shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar! 0 5

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen.

Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Ufff! Moderatorja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, heq fare rrobabanjot në Maldive 0 5

Moderatorja e njohur, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super formë me bikini.

Por kësaj radhe ajo i ka hequr edhe ato duke u shfaqur tërësisht e zhveshur e mbuluar vetëm me gjethet e palmës.

E pyetur se me kë po kalon këto pushime, prezantuesja ka thënë se atje është me shoqe duke mos zbuluar nëse është edhe dikush tjetër që po i shoqëron.