U krijua çifti i parë i ‘Për’puthen’? Jo vetëm 1 puthje, Melisa dhe Fationi puthen për herë të parë! 0 72

Melisa dhe Fationi ishin të ftuar në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollca zbuluan shumë mbi marrëdhënien e tyre.

Dyshja gjatë emisionit ishin të pandashëm dhe gjatë sfidës “Ndaje ose puthe” edhe Melisa edhe Fationi dëshiruan të dhuronin puthje mes njëri-tjetrit dhe jo puthe dosido, por në buzë.

Mes Anës së parë dhe Melisës, Fationi refuzoi të përgjigjej kështu që bashkë me Melisën dhanë puthjen e parë. Ndërsa Melisa zgjodhi edhe të përgjigjej dhe të jepte puthjen. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.