U kapën sërish MAT! Melisa merr dhuratën e veçantë dhe fansat janë të bindur që i’a bëri Andi! 0 30

Prej kohësh është përfolur se Andi dhe Melisa mund të jenë në një lidhje dashurie. Madje u tha se kjo është edhe arsyeja pse Melisa u largua nga “Përputhen”. E gjitha nisi nga një deklaratë e Fatjonit, i cili tha se Melisa është e lidhur me një nga djemtë e “Përputhen” dhe asokohe Andi vazhdonte të ishte pjesë e emisionit.

Më pas dyshes iu publikuan disa foto herë së bashku, e herë kur fansat kapnin detaje.

Si Melisa, edhe Andi i mohuan thashethemet. Madje së fundmi ata publikuan edhe video ku tregonin se do të pinin një kafe për herë të parë pas daljes nga “Përputhen”.

Megjithatë thashethemet se ata mund të jenë vërtet në një lidhje kanë vazhduar dhe së fundmi është kapur një tjetër detaj.

Melisa ka veshur këto ditë këmishën e Andit. Andi këtë këmishë e ka veshur në intervistën e tij në “Roped with Olsi”.

rtfg.jpeg

 

Teksa po shijon suksesin me këngën e re “U kry”, ajo ndau në rrjetet sociale një buqetë gjigante me trëndafila, brenda së cilës ishte e formuar shkronja e emrit të saj, “M”.

FSAG.jpeg

 

Dhe gjejeni çfarë, duke marrë shkas nga thashethemet, gjerësisht në rrjet u komentua sikur kjo dhuratë i është bërë nga Andi. Këtë mund ta shihni fare qartë në lajmet që kanë qarkulluar online.

SGGGA.png

 

Dy protagonistët s’kanë reaguar ende lidhur me këtë, por me siguri do ketë ndonjë deklaratë prej tyre.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çfarë s’thanë për të dhe u largua nga INSTAGRAMI, Melisa bën lëvizjen e papritur: Çdo ditë… 0 8

Pak ditë më parë, Melisa Lleshi, mori vendimin e papritur dhe mbylli profilin e saj në “Instagram”. Ky vendim erdhi pasi Tea Trifoni tha gjatë një interviste se Andi ka pasur një lidhje jashtë “Për’puthen”, teksa ajo luante lojën me të para publikut.

Tea vendosi që të mos thoshte emër, por të gjithë dyshuan se Andi ka qenë në lidhje me Melisën, duke qenë se janë komentuar shumë për një romancë mes tyre

Por tani ish-konkurrentja e “Për’puthen”, ka vendosur që të rikthehet sërish në “Instagram”. Madje ajo ka bërë një postimin në “Instastory”, ku shkruan: “Ditë pas dite duke u bërë më e fortë”.

Gjithashtu Melisa fton gjithë fansat që të bëhen ndjekës të kanalit të saj në “Youtube”, pasi gjëra të mira po i presin.

640-0-60719053be961.png

Fatma Methasani: Prindërit s’e besojnë akoma dot që jam bërë mami, shtatori më rikthen në… 0 6

Fatma Methasani është një nga emrat më të dashur të ekranit, prej një vit ajo është i kushtuar rritjes së djalit të saj Noah duke munguar në ekran. Në një intervistë për moderatoren Çenkuela Hasa në emisionin “FitStation”, Fatma foli për rikthimin e saj e saj në televizion.

“Kur kam zbuluar që isha në pritje të ëmbël me Noah paralelisht mu propozua të isha në krye të televizionit ‘IN’, kështu për t’i bëra gjërat tamam ne e spostuam hapjen për këtë shtator, me imazhe të reja por gjithmonë fokusuar tek të rinjtë. Kështu jam duke bërë diçka që nuk e kam bërë më parë si është menaxhimi apo krijimi i një programacioni. Për të dalë në ekran vetë se di, duhet ta mendoj më mirë” – u shpreh Fatma.

E pyetur se si prindërit e saj po e përjetojnë të qenit gjyshërit e Noah, moderatorja tregoi u shpreh se mamaja e saj akoma nuk e beson dot.

“Prindërit janë shumë të lumtur, ata e përkëdhelin Noah dhe këtu diskutojmë pak, unë akoma i them mamit moj ti ç’ke që s’më ke imagjinuar mua me fëmijë, se edhe mami im më thotë që nuk e besoj dot që Noah është i joti”- tregoi moderatorja