U kapën MAT disa herë! Me këtë veprim, mos vallë Dojna Mema konfirmoi lidhjen me këngëtarin shqiptar? 0 81

Moderatorja Dojna Mema është përfolur shpesh herë për një lidhje me këngëtarin Vlashent Sata. Ajo vetë e ka pranuar që është në një lidhje dhe se zemra i rreh fort prej gati dy vite e gjysmë, por pa e pranuar se kush ishte fatlumi.

Madje gjatë emisionit “Why not”, ajo në njëfarë mënyrë e mohoi lidhjen me Vlashentin, por pa dhënë shumë detaje.

Por së fundmi në një video të postuar në instagram, Dojna tregon se ndodhet tek Mrizi i Zanave dhe bashkë me të është edhe Vlashenti, të cilin ajo e tregon në një fragment sekondi gjatë videos ndërsa janë duke drekuar së bashku.

Prezenca e tij i ka rënë në sy edhe ndjekësve të Dojnës të cilët kanë komentuar direkt emrin e Vlashentit, ndërsa disa të tjerë e kanë pyetur kush ishte ai, por Dojna ka preferuar të heshtë duke mos i kthyer përgjigje askujt.

vlashent-dojna-1.jpg

bfb.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg

‘Kur fluturon …’ Stresi anuloi bashkëpunimin me Melisën e “Për’puthen”? Ja e VËRTETA! 0 3

Ditën e djeshme në rrjet u publikua ngado lajmi se Stresi dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi do të realizonin një duet dhe sesi reperi e kishte anulluar realizimin e projektit dhe arsyeja ishte jo korrektësia nga ana e Melisës.

“Kur do të dalë kënga me Melisën?” ishte pyetja të së cilës iu përgjigj.

“Do e bëj vetëm unë. U mundova për mirë, mua kurrë s’ma dhanë një shans të tillë siç ia dhashë. Por kur fluturon, duhet të mësosh të fluturosh”- ka shkruar ai.

Mirëpo e vërteta qendron ndryshe. Afterparty.al iu zbulon se nuk bëhet fjalë për një bashkëpunim të mundeshëm mes Stresit dhe Melisës së “Për’?”. Projekti do të ishte mes Stresit dhe Melisa Halilaj, një repere e re që po pëlqehet nga publiku dhe ishte në mbështetjen e Arkimedit prej kohësh madje kjo këngë ishte realizuar dhe pritej lançimi në rrjet.