U kapën MAT bashkë dhe u tha që ka kryer marrëdhënie me Andin, flet për herë të parë Melisa: Ajo foto… 0 48

Doni apo s’doni, Përputhen është kthyer padiskutim në një ndër emisioneve më të ndjekura si në TV ashtu edhe në rrjetet sociale. Ky program ka fituar shumë fansa të cilët duan të dinë rreth aktivitetit të përditshëm dhe atij televiziv të protagonistëve kryesorë.

Sigurisht që një emision i tillë nuk mund të kalojë pa deklarata të bujshme e shumë të komentuara. Mollë “sherri” së fundmi është bërë një deklaratë e Fatjonit, i cili akuzoi Melisën se ka kryer marrëdhënie me një nga konkurrentët, mirëpo ajo e mohoi kategorikisht këtë gjë dhe i kërkoi Fatjonit të sjellë fakte.

Pasi lajmi mori dhenë, Neës 31.al deklaroi se personi për të cilin bëhet fjalë se ka kryer marrëdhënie Melisa është pikërisht Andi. E si të mos mjaftonte kjo, në rrjet qarkulloi një foto e Andit dhe Melisës teksa futeshin në makinë.

Sigurisht që fansat janë ndarë në dy kampe, në ata që besojnë për diçka të tillë dhe në ata që mendojnë se janë thjesht thashetheme, por Melisa ka folur ekskluzivisht për “kryefjala.com” dhe ka thënë:

“Ajo foto është bërë para Top Channel kur kishim xhirime. Unë se kisha marrë makinën dhe isha pa makinë. Gjithësesi ju e dini, por unë me Andin nuk kam patur asgjë, nuk kam gjë me të”, ka deklaruar Melisa duke i vënë kapakun këtij muhabeti.

auto_551609928229.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ardian Bujupi përfundon në spital dhe ka një mesazh për të gjithë 0 5

Gjatë muajve të parë të këtij viti, Ardian Bujupi ka qenë një nga këngëtarët më aktivë. Ai ka publikuar deri më tani 3 projekte dhe ka paralajmëruar se për pak ditë do të lançojë këngën e re “Baila Morena” në bashkëpunim me Ivi Cruz. Mirëpo ndërkohë që të gjithë fansat po presin me padurim këtë projekt të ri, Ardiani ka kaluar një situatë të sikletshme.

Së fundmi këngëtari ka zbuluar se ka përfunduar në spital. Ai ka publikuar një foto duke marrë një serum dhe në njërën prej tyre ka shkruar: “Overdozë”. Pasi gjendja e tij është përmirësuar, këngëtari ka publikuar një foto të tij, në të cilën duket paksa i lodhur në fytyrë. Megjithatë, ai ka dhënë mesazhin se nuk ka gjë që e ndal, madje as problemet shëndetësore.

I urrej spitalet. Nuk mund të më mundni. Askush nuk mund të më ndalë, madje as trupi im. Ju uroj të gjithëve një ditë të shëndetshme”, ka shkruar Ardiani përkrah fotove nga spitali.

Jo për dashurinë? Ana nxjerr veten zbuluar: “U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!” 0 9

Nëse do na duhej të thonim një emër nga “Për’puthen” që u lakua në fillim për lojëra jashtë programit, është padyshim Ana Lleshi. Ish-konkurrentja ishte kryefjala e mediave rozë për ditë me radhë pas fotos me Arjonin.

E ndërkohë që tani është konfirmuar lidhja e saj me Arsim Abdulin, një tjetër ish-konkurrent të emisionit të dashurisë, Ana duket se ka gjetur pak qetësi nga “telenovelat”.

Megjithatë, e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell në Top Channel, ku tema e diskutimit ishte “A ka datë skandence fama?”, bukuroshja brune na ka lënë të gjithë pa fjalë.

Ajo zbuloi se qëllimi i vërtetë i pjesëmarrjes në “Për’puthen” nuk ka qenë vetëm dashuria por diçka tjetër, të cilën do e tregojë koha.

“Unë u futa në Për’puthen se kisha një qëllim timin që me kohën do të vërtetohet se çfarë është. E para, që është më e rëndësishme nuk u futa kot. U futa se kisha një qëllim, se çfarë si qysh si tek duhet të presësh edhe pak. U futa me një piksynim që nëse nesër marr këtë gjënë që mora, do ta përdor për diçka,” shprehet Ana përballë Bledi Manes.