U fshi tani! ”Dashur pa dashur’ Loredana publikoi videon personale me Mozzik dhe Hanën [FOTO] 0 12

Loredana dhe Mozzik janë ndoshta çifti më i përfolur i showbizit shqiptar për momentin. Pas ribashkimit të tyre, dyshja “pushtoi” mediat rozë me lajmin se së shpejti mund të bëhen me fëmijë të dytë.

E ndërkohë që artistët janë në vëmendjen e publikut gjithmonë, edhe në rrjete sociale, reperja 25 vjeçare ka ndarë “padashje” një moment nga jeta personale në Instagram.

Ajo ka publikuar një video në InstaStory, ku shkruan “Ups”, teksa dëgjohet zëri i të voglës Hana që thërret tre herë “babi”, e më pas shfaqet dhe Mozzik duke kaluar në shtëpi. Në atë moment Loredana kthen menjëherë kamerën drejt vetes duke e bërë të dukej sikur nuk donte t’i tregonte në video.

Kujtojmë se pak ditë më parë Loredana publikoi në Instastory emojin e një familjeje me dy fëmijë, si për të thënë që familja e tyre po shtohet ndërsa sot postoi një status ku shkruante: “A kam nevojë për një beb të dytë?”

Përpos kësaj, Loredana postoi një pas një foto familjare me Mozzikun apo foto të reperit me Hanën.Të njëjtën gjë ka bërë dhe Mozzik duke postuar foto me Loredanën dhe Hanën duke lënë të kuptohet se lajme të mira po vijnë nga familja e tyre. Por për këtë na mbetet të presim dhe pak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“A e kishe zëvendësuar Keisin?” I bëjnë pyetjen e sikletshme, Stresi i përgjigjet publikisht: Jeta kështu e ka… 0 5

Reperi i njohur Stresi ka realizuar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit, ku si gjithmonë nuk kanë munguar pyetjet rreth Keisit. Ndonëse dyshja janë ndarë, ata vazhdojnë të ruajnë komunikim me njëri-tjetrin.

“A e kishe zëvendësuar Keisin?”, i ka shkruar një ndër ndjekësit. Kjo pyetje nuk i ka pëlqyer aspak reperit, të cilit i ka tingëlluar si qesharake. Ai ka theksuar se do t’i jetë mirënjohës përjetë ish-partneres, duke bërë të ditur që askush nuk mund të zërë vendin e saj e duke vendosur kështu pikat mbi “i” për këtë histori.

“Pyetje qesharake, kurrë nuk do ulja dikë që më ka mbajtur në gji. I jam mirënjohës përjetë. Po jeta kështu e ka”, ka shkruar ai.

-640-0-6098e0c3ccd85.png

Bebe Rexha tregon më në fund pse Rita Ora dhe Dua Lipa nuk flasin prej vitesh 0 5

Bebe Rexha ka ndarë detaje rreth konfliktit midis Rita Orës dhe Dua Lipës – i cili ka bërë që mos t’i shohim të treja në një bashkëpunim.

Para disa kohësh, Bebe Rexha shprehu dëshirën për një bashkëpunim mes artisteve shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max. Kjo gjë nuk ndodhi dhe shkaku ishte ky konflikt.

Bebe ka folur për The Sun: “Unë kam provuar t’i rregulloj gjërat mes tyre. Nuk e di se çfarë po ndodh realisht ose cila është drama. Jam përpjekur të jem gjithnjë paqe-ruajtëse dhe t’i sjell vajzat së bashku.”

Ajo gjithashtu tha se arsyeja e këtij konflikti mund të jetë konkurrenca që i vendosë përballë njëra-tjetrës në industrinë e muzikës.

Marrëdhënia e tyre është përkeqësuar aq shumë, saqë edhe në evente ato e shmangin sa të munden përballjen me njëra-tjetrën.