U bë xheloze pas dhuratës romantike të Fatjonit?! Melisa i kthehet KEQ Anës: Je si pjeshkë e stazhionuar… 0 47

Puntata e djeshme e “PërPuthen” iu dedikua takimit të Anës me Fationin, takimi i tyre i dytë, pasi i pari nuk shkoi edhe aq mirë. Fationi i dhuroi Anës dy trëndafila, ku njëri ishte në nuancat e të bardhës dhe të kuqes.

“Simbolizon dashurinë dhe miqësinë”, i tha Fationi Anës, ndërsa i dha trëndafilin. Por kjo gjë nuk u prit mire nga Melisa, e cila duket se është bërë xheloze.

Në studio nisi debate mes dy vajzave, ku Melisa i thotë Anës je pjeshkë e stazhonume.

Debati:

Melisa: Ai trëndafili nuk ishte as i kuq, ishte ngjyrë pjeshke

Ana: Po ngjyrë pjeshke, se pjeshkë jam unë

Melisa: Si pjeshkë e stazhonume po më dukesh

Ana: Do e shohësh kush do dali pjeshkë e stazhonuar, por këto fjalët e tua janë shumë ofenduese, ki kujdes

Melisa: Në rregull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.