U bë gjysh për herë të parë! Babai i Ledrit surprizohet në mënyrën më të bukur pas lindjes së mbesës 0 45

Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë në 14 dhjetor dhe u bekuan me një vajzë që e pagëzuan me emrin Poema Blu. Ditën e sotme ata ndanë fotot më të ëmbla të vogëlushes së tyre, me të cilën të gjithë ranë në dashuri me shikim të parë.

Por përveç Sarës dhe Ledrit, ardhjen e saj në jetë e kanë pritur me padurim edhe prindërit e reperit, Xheraldina dhe Agron Vula.

Madje ky i fundit ka marrë surprizën më të bukur pas lindjes së mbesës, për ta uruar për ardhjen e saj në jetë. Agron Vula punon si regjisor në televizionin “RTV 21” dhe gjatë xhirimeve të një emisioni me këngë folklorike kanë kënduar enkas për lindjen e Poemës. I ati i Ledrit duket shumë i lumtur dhe duke mos e fshehur gëzimin fillon të kërcejë.

Prindërit e Ledrit prej kohësh kishin shprehur dëshirën që të bëheshin gjyshër dhe më në fund gjithçka u bë realitet. Mirëpo tashmë atyre do ju duhet të presin pak sa të njihen me mbesën e tyre, pasi Sara dhe Ledri u larguan disa javë më parë drejt Gjermanisë, ku sollën në jetë edhe vogëlushen./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg

‘Kur fluturon …’ Stresi anuloi bashkëpunimin me Melisën e “Për’puthen”? Ja e VËRTETA! 0 3

Ditën e djeshme në rrjet u publikua ngado lajmi se Stresi dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi do të realizonin një duet dhe sesi reperi e kishte anulluar realizimin e projektit dhe arsyeja ishte jo korrektësia nga ana e Melisës.

“Kur do të dalë kënga me Melisën?” ishte pyetja të së cilës iu përgjigj.

“Do e bëj vetëm unë. U mundova për mirë, mua kurrë s’ma dhanë një shans të tillë siç ia dhashë. Por kur fluturon, duhet të mësosh të fluturosh”- ka shkruar ai.

Mirëpo e vërteta qendron ndryshe. Afterparty.al iu zbulon se nuk bëhet fjalë për një bashkëpunim të mundeshëm mes Stresit dhe Melisës së “Për’?”. Projekti do të ishte mes Stresit dhe Melisa Halilaj, një repere e re që po pëlqehet nga publiku dhe ishte në mbështetjen e Arkimedit prej kohësh madje kjo këngë ishte realizuar dhe pritej lançimi në rrjet.