”Ty të ka ofenduar zoti”/ Takimi mes tyre shkoi si mos më keq, Mevlani ofendon rëndë Sindin: Ik moj…[FOTO] 0 42

Raporti mes Sindit dhe Mevlanit në ‘Përputhen’ është përkeqësuar ndjeshëm gjatë puntatave të fundit. Vetëm dy ditë më pare, Sindi u shpreh: “O Mevlan po ta kishin parë femrat në ëndërr një si ty, nuk kishe ngel 33-vjeç këtu në skenë për të kërkuar grua.”

Një ofendim i tillë nuk u prit aspak mire nga publiku, e aq më pak nga Mevlani. Gjatë puntatës së sotme ai ka shpërthyer keq ndaj Sindit, duke e quajtur laraskë.

Po ashtu, ai ishte vonuar në takimin mes tyre. Kjo e ka bërë Sindin të revoltohet shumë duke i thënë se një burrë nuk e bën një gjë të tillë. Mevlani tha se nuk po shkonte në një takim që e kishte me qef dhe se nuk e priste një person i rëndësishëm.

Biseda:

Mevlani: Nuk është se më priste ndonjë njeri i rendësishëm. Nuk po më priste dikush i rëndësishëm që të shkoja me qejf.

Sindi: Ty të duket kjo ndonjë gjë burrërore? Sepse nëse ti nuk doje një takim me mua, mund të kishe thënë fare mirë Sindi nuk dua asgjë me ty. Nëse nuk paskam qenë fare person i rëndësishëm.

Mevlani: Lëre mos bëj si laraskë, na le të flasim. A po bën pyetje? Na lër pra të kthejmë përgjigje.

Sindi: Mos kalo në ofendime të lutem! Kujt i thua ti laraskë m Mevlan? Se pastaj më thua mua. Dua një falje publike prej teje, tani në moment sepse u ofendova nga kjo gjë.

Mevlani: Po s’ka shans të të kërkoj ty falje.

deqt.jpeg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.