Tuna dhe Patris Berisha ndahen përfundimisht?! Ky veprim i papritur i këngëtares i habiti të gjithë! 0 130

Tuna dhe Patris Berisha po përfliten se i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lidhja mes tyre nisi befasisht dhe u konsolidua shpejt, pasi brenda pak kohësh ata u bënë dhe prindër për herë të parë. Megjithatë, është spekuluar shpesh se Tuna dhe Patrisi janë ndarë, por deri më tani kanë rezultuar të jenë thashetheme.

Por së fundmi, janë ngritur dyshime sa i përket raportit të Tunës me partnerin e saj. Zërat për një ndarje kanë nisur pasi Tuna hoqi mbiemrin e tij nga Instagrami i të birit, duke shkruar Tian Sejdi si dhe gjithashtu partnerin nuk e ka në mesin e personave që i ndjek. Sikur kjo të mos mjaftonte, burime kanë bërë me dije për Prive se këngëtarja është zhvendosur me kohë të plotë në Shkup bashkë me djalin.

20201204_235059.jpg

 

Ndërkaq, Patrisi po jeton në një tjetër apartament të kryeqytetit dhe jo në apartamentin e këngëtares. Megjithatë dyshja ende nuk ka reaguar ndaj këtyre spekulimeve. Tuna është distancuar nga muzika tashmë prej një viti, dhe të paktën për këtë periudhë nuk ka paralajmëruar asnjë këngë të re.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg