Tre muaj pas operacionit të vështirë shërohet Enca: Më në fund në këmbë…. 0 42

Këngëtarja e njohur Enca iu nënshtrua një operacioni të vështirë në kyçin e këmbës rreth tre muaj më parë. Ajo vendosi këmbën në allçi dhe filloi ecte me paterica. Por më në fund këngëtarja është ngritur në këmbë dhe ka rinisur të ecë.

Enca publikoi një video të momentit të lumtur dhe shkroi: “Më në fund sërish në këmbë pas tre muajsh.” Megjithatë në pamje, ajo shihet që ka akoma vështirësi në të ecur.

Më parë këngëtarja ndau lajmin me ndjekësit se kishte bërë një operacion të vështirë në këmbë duke publikuar fotot e kyçit të vendosur në allçi.

“Jeta na sjell te papritura dhe sfida qe as nuk i kishim çuar neper mend, çfarë mund te bëjmë ne, është ti përballojmë si Kampionë 💪🏼 1 thyerje këmbë & 1 operacion me vone, ja ku jam si KingEnca 😜 Mirënjohëse dhe e bekuar për jetën time , dhe me suportin tuaj emocional e di qe çdo gjë do kaloje me lehtshëm 🙏🏼❤️🧿”- tha Enca në atë kohë.

         foto galeri

 

(BallkanWeb)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.