Tolgahan Sayısman shtrohet në spital pas infektimit me Covid 19 0 26

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayman, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Siç është  nga mediat vendëse, por edhe nga postimi i tij i fundit në rrjetet sociale, trajtimi po vijon në spital pas një periudhe të lehtë që aktori ka kaluar në shtëpi.

Në një deklaratë të fundit në llogarinë e tij në Instagram, Tolga ka ndarë me ndjekësit lajmin se edhe ai është prekur nga virusi, por pas një trajtimi në shtëpi, i është dashur që të transferohet në spital.

Siç shkruan Tolga, pasi mësoi se ishte infektuar, vendosi të trajtohet në shtëpi për një periudhë kohe, ndonëse rezultatet e testit kishin dalë negative. Pasi bëri testin së fundi, ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit.

“Ndoshta mutacioni i ri nuk rezulton pozitiv që me provën e parë. Vendosëm që të vazhdoj trajtimin në spital. I ftoj të gjithë të bëjnë kujdes”, – shkruan Tolga ndër të tjera në llogarinë e tij në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg