Thanë se janë vetëm për njëri-tjetrin, “Për’Puthen” merr VENDIMIN e rëndësishëm për Andin dhe Tean! 0 124

Ditën e djeshme Andi deklaroi se është në studio vetëm për Tean. “Tea, nëse ti do ta ndash mendjen që nuk je me mua, ma thuaj që tani dhe për Zotin unë çohem dhe dal jashtë, se e gjej veten time vetëm këtu te ti, që mund të shikoj një mundësi, nuk e shikoj në ndonjë vend tjetër”, u shpreh ai.

Pas emocioneve që Tea dhe Andi dhanë dje, ku deklaruan se tashmë do të jenë në mision vetëm për njëri-tjetrin, produksioni ka marrë një vendim. Mësohet se tashmë, çifti simpatik do të kenë disa privilegje më shumë dhe do të jenë më të favorizuar. Sipas asaj që deklaroi drejtuesja e programit, Andi dhe Tea do të kenë takime çdo javë si dhe do të mund të komunikojnë në whats app jashtë programit.

Moderatorja:

Do të kenë disa privilegje, ku do dalin çdo javë me njëri tjetrin. Po ashtu do t’u lejohet të kenë komunikim jashtë programit, por përmes whats app. Do kesh mundësinë ta shoqërosh Tean për në shtëpi. Do të zgjasë aq sa ju ta shihni të nevojshme për të marrë një vendim përfundimtar nëse nga ky program do të dilni apo jo si çift.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ana Kauri thumbon konkurrenten e re të “Për’puthen” 0 5

Ola Zenelaj është konkurrentja e re e “Për’puthen”, e cila trazoi menjëherë ujërat në emision dhe “përçau” çiftin Sindi-Murat.

Gjatë këtyre ditëve janë publikuar pamje të Sindit në prapaskenë, ku është dukur tepër e prekur nga situata dhe ka shpërthyer në lot, duke iu drejtuar Muratit me fjalët “Më ke lënduar shumë”.

Ditën e djeshme u transmetua takimi i dytë i Olës dhe Muratit, ndërsa Mevlani e komentoi afrimitetin e Olës si strategji për të ndarë Muratin dhe Sindin.

Të njëjtin mendim me Mevlanin duket se ka pasur edhe Ana Kauri, ish-konkurrente e emisionit e cila nuk e ka kursyer një koment në faqen publike të “Për’puthen” në Instagram.

“Mevlani mendon se Ola bën strategji, për të ndarë Muratin nga Sindi.”- shkruhej në video, ndërsa Ana Kauri ka mbështetur mendimin e Mevlanit, duke u shprehur se tashmë ka nisur t’i kuptojë të gjitha dhe askush s’ia hedh dot më.

“Është bërë mjeshtër Mevlan Shaba, nuk ia hedh dot më njeri.”- ka shkruar Ana, duke hedhur kështu një thumb për konkurrenten e re.

Thotë se kënga e re nuk është diss, por me pak fjalë Noizy godet gjithë reperët 0 5

Para disa ditësh, Noizy paralajmëroi se do të sillte një këngë të re dhe nga fjalët e tij u duk se bëhej fjalë për një tjetër diss.

“Do merrni mësim nga pedagogu”, shkroi Noizy disa ditë më parë përkrah një videoje të shkëputur nga kënga.

Edhe ditën e sotme para publikimit të këngës, reperi bëra disa postime në rrjete sociale që hapur dukeshin se ishin thumba për kolegët e tij.

Të dashur fansa: A e dini se të gjithë reperët janë t’u e pritur këtë kong ma shumë se ju?”, ka shkruar ai.

Më në fund kënga është publikuar e plotë dhe Noizy ka shuar gjithë kuriozitetin e fansave. Si fillim ai ironizon gjithë reperët dhe më pas tregon se si arriti me shumë punë këtu ku është sot.

“Sillma 1 reper këtu që din me bo rep, me tregu 1 histori a diçka nga jeta e vet. Vetëm femna, femna femna, sa të dua puçi, puçi, edhe Gucci, Gucci, edhe grosha edhe sushi. S’di ça dreqin kanë këto tipa vetëm pytje, intervista hajde këtu t’ju jap lajmet”, shprehet Noizy në këngën e tij për kolegët.