Teoria e fundit: Taylor Swift zbulon emrin e vajzës së Gigi Hadid dhe Zayn Malik! 0 18

Që kur Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë në shtator, ata e mbajtën sekret emrin e saj. Deri tani kanë qarkulluar shumë teori nga fansat që po bëjnë të pamundurën për ta zbuluar, por asnjëra prej tyre s’ është konfirmuar.

Së fundmi po qarkullon një teori sipas së cilës vajza e tyre mund të quhet Dorothea, falë një kënge në albumin e  Taylor Swift, e cila mban këtë titull.

Nëse kjo gjë ju tingëllon paksa e pabesueshme, duhet ta dini diçka që Swift ka bërë më parë. Në albumin e saj të karantinës “Folklor” ajo zbuloi emrin e fëmijës së tretë të mikut të saj Ryan Reynolds dhe Blake Lively, Betty, para se ata ta ndanin me fansat.

Swift krijoi tre personazhe në këngën e saj që i quajti si tre fëmijët e tyre: James, Inez dhe Betty.

Por, si arritën fansat në përfundimin se këtë herë Taylor ka zbuluar emrin e fëmijës së mikeshës së saj të ngushtë?

Disa javë më parë, Gigi ndau disa foto në Instagram nga shtatzënia e saj, mes të cilave edhe një me partnerin e saj, Zayn. Ajo shkruajti krah tyre: “Në gusht, duke pritur vajzën tonë”.

Swift ka një këngë në “Folklor” me titull ‘August’ që renditet e tetë. Dhe “simotra e saj” në albumin e ri “Evermore” mban titullin ‘Dorothea’.

Taylor ka shpjeguar se fabula e kësaj këngë lidhet me “një vajzë që u largua nga qyteti i saj i vogël për të ndjekur ëndrrën Hollivudiane”.

Në një bisedë me fansat para se të dilte albumi, Swift tha se gjithmonë e imagjinonte që personazhi i saj, Dorothea, të shkonte në të njëjtën shkollë me Betty, James dhe Inez. Kjo mund të jetë një mënyrë e saj për të bërë bashkë të gjithë fëmijët e miqve të saj.

Tani për tani, kjo është vetëm një teori – pasi as Taylor dhe as Gigi nuk kanë reaguar rreth këtyre thashethemeve. Por ne e dimë që Swift pëlqen që këngët e saj t’i lidhë me jetën reale dhe s’do ishte çudi nëse këtë herë do na zbulonte emrin e “mbesës së saj”.

E vetmja gjë që nuk shkon në këtë mes është se fakti se Swift tha në një intervistë se ‘Dorothea’ ishte kënga e parë që ajo shkroi për albumin. Dhe nëse Gigi lindi në shtator, kjo do të thotë që Taylor e ka përfunduar të gjithë albumin për dy muaj./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ana e zhveshi dhe i bëri masazh, Fatjoni e dënon: ‘Do prekësh me b*thë 10 herë…’ 0 11

Ana ka zhvilluar për të disatën herë takim me Fatjonin dhe sa kalon e më shumë takimet e tyre bëhene dhe më romantik.

Tërheqja fizike mes tyre nuk mungon dhe jo vetëm kaq, por Fationi tha se Ana po i “hy në zemër”. Ndërkohë, në takim ata kanë surprizuar, kur të ulur në një lokal, Ana i ka bërë masazh Fationit.

Fatjoni: Si je me masazhin?

Ana: Nuk jam shumë e kënaqur me atë që më kanë bërë, ty të pëlqen që të masazhojnë.

Fatjoni: Nuk e di ti si je?

Ana: Mua më pëlqen të më masazhojnë.

Ana: Fatjoni është i disponueshëm gjithmonë sidomos për relaks.

Fatjoni: Më pëlqen shumë të ledhatohem

Bora: A ka një tërheqje fizike midis jush?

Ana: Ka, nuk është  vështirë të dallohet

Fatjoni: Ajo po ngre zemrën ti thua tërheqje fizike

Ndërsa teksa po luanin bilardo. Fatjoni i jep dënim Anës 10 squats dhe i thotë disa herë që duhet të ulet aq shumë sa by*ha t’i prekë dyshemenë.

Dua Lipa shtatëzanë? Ja FOTOJA që ngriti dyshimet, reagon vetë këngëtarja! 0 10

Të gjithë po mendojnë se Dua Lipa është shtatzënë pas veprimit të fundit që ka bërë këngëtarja me origjinë shqiptare. Dua ka postuar dy foto nga pushimet në Meksikë ku shfaqet veshur me një fustan jeshil dhe i ka shoqëruar dy postimet me figurën e një biberoni me qumësht, një arushi dhe një fëmije si engjëll.

Menjëherë fansat kanë nisur të dyshojnë se Dua është shtatzënë dhe me këto postime po jep shenja në publik.

“Oh Zot një bebe”, komenton një fans. “Ajo është shtatzënë?”, pyet një tjetër.

-640-0-60004089536ea.jpg

-640-0-60004089c2ff3.jpg

“Jam i vetmi që mendoj se ajo mund të jetë shtatzënë”, shkruan një tjetër fans.

“A është shtatëzanë”, shkruan njëri prej ndjekësve, të cilit Dua i është përgjigjur: “Ushqimi zemër”, çka nënkupton se në fakt nuk ka asnjë gjë të vërtetë në aludimet për shtatëzani.

Dua-lipa-1.jpg