Tea tha që pëlqen atë dhe Elvisin, Andi i kthehet publikisht: Më ka ardhur në majë të hundës… 0 82

Deklarata e Andit në puntatën e sotme të “Për’puthen” i ka habitur të gjithë. Ky i fundit tha se ndodhet në emision vetëm për Tean, ndërsa kërkoi nga ajo që t’i japë një përgjigje se ke do të zgjedhë nga djemtë dhe nëse nuk do jetë ai, do të iki nga emisioni.

Më konkretisht, Andi është shprehur se:

Mbase mund të kesh raste që je luhat, por unë kam dalë në përfundimin që jam vetëm për ty. Më ka ardhur në majë të hundës çdo gjë këtu. Nëse do ta ndash mendjen, më thuaj tani dhe unë dal jashtë. Unë e gjej veten vetëm me ty.

Kujtojmë, se reagimi i tij erdhi pas deklaratës së Teas që pëlqen shumë edhe Elvisin, por edhe Andin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.