Tashmë edhe në Netflix! Dua Lipa bëhet pjesë e serialit të famshëm, “Winx Club” 0 49

“Winx club”, seriali vizatimor shumë i ndjekur dikur është rikthyer. Por këtë herë në një serial në Netflix me 5 aktore: Abigail Cowen në rolin e Blumit, Hannah van der Westhuysen në rolin e Stelës, Precious Mustapha në rolin e Ajshës, Elisha Applebaum në rolin e Musës dhe Eliot Salt në rolin e Terras.

Por nuk ka munguar një shqiptare në këtë prodhim të ri dhe ajo është Dua Lipa. Kënga hit e Duas “Physical” është përzgjedhur si pjesë e listës muzikore të serialit “Fate: The Winx Saga”.

“Physical” është një nga këngët e albumit “Future Nostalgia”, që është renditur nga “Spotify” si një nga më të mirët e vitit që lamë pas.

fate-the-winx-saga-netflix-2021.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jasmina plas “bombën” tjetër: “Një mashtruesi si Andi nuk i duhet një përgjigje e shpejtë” 0 9

Pasi akuzoi dhe demaskoi publikisht Andi Artanin se u largua një natë më parë nga ditëlindja e Fation Kuqarit për të qëndruar me këngëtaren Diona Fona, Jasmin Kadriu ka plasur “bombën” e radhës.

Ndërkohë që fansat dhe ndjekësit në Instagram e kanë pyetur vazhdimisht se pse nuk ka një reagim nga palët e tjera, ish-konkurrentja është përgjigjur duke theksuar se një personi manipulues e mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, por një e mirëmenduar.

“Një personi që është manipulues dhe mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, i duhet një përgjigje e mirëmenduar. Kështu që le të marrin kohë sa të duan se këtu më kanë,” është shprehur Jasmina përmes një videoje në Instastory ku falenderon edhe mbështetësit e saj për mesazhet suportuese.

Kujtojmë se i vetmi reagim që ka ardhur nga Andi është se ai e ka fshirë Jasminën nga Instagrami dhe nuk e ndjek më. /Afterparty.al

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 7

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.