“Skandal! Nuk pati faj Mevlani …” Ledjana ‘lum’ kritikash pasi shfaq tatuazhin e ri: “Të ka hyrë vetja në qejf!” 0 22

“Dramat” nuk e kanë lënë kurrë të qetë konkurrenten bukuroshe të “Për’puthen”, Ledjana Prenga. Përveç vëmendjes që 23 vjeçarja ka vjedhur në program për shkak të raportit me Mevlan Shabën, ajo është akuzuar shpesh herë për përdorim të Photoshop dhe ndërhyrje estetike.Këtë herë ndjekësit e kanë kritikuar për një tjetër aspekt Ledjanën.

Ajo ka bërë një tatuazh të ri në parakrah dhe ka ndarë një foto me ta në Instagram. Komentet që mbizotëronin në postim janë “nuk më pëlqen i tepruar”, “skandal”, “me tatuazhin e ke prishur”, “të ka hyrë vetja në qejf nuk pati faj Mevlani”, “shumë keq të gjithë pamjen ta ka humbur”, “tattoo bëhen me karar e lezet jo kështu si meshkujt” etj.

Pavarësisht komenteve negative, vetë Ledjana duket se e ka pëlqyer shumë tatuazhin e saj të ri, ashtu siç edhe është shprehur në postim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nuk ishte vendimi i saj! Ellen DeGeneres e detyruan t’i jepte fund emisionit për një arsye 0 4

Ellen DeGeneres lajmëroi dje se do t’i japë fund emisionit të saj, pas 19 vitesh transmetim. Në një deklaratë për “The Hollywood Reporter”, producentja dhe prezantuesja e famshme u shpreh: “Kur je një person krijues, duhet vazhdimisht të sfidohesh – dhe ndonëse është një show i shkëlqyeshëm e argëtuese, nuk është më një sfidë për mua. Unë do të tërhiqem pas sezonit 16.”

Por a ka qenë ky plotësisht vendimi i Ellen?! Mesa duket JO! Ajo është ndikuar nga një person me shumë peshë në jetën e saj bashkëshortja Portia. Moderatorja ka treguar për “Hollywood Reporter” se vëllai i saj e ka shtyrë që të vazhdojë emisionin, ndërsa Portia i thoshte të bënte të kundërtën.

“Vëllai im më thoshte gjithmonë ‘Njerëzit mezi e presin spektaklin çdo ditë dhe nuk ka shumë emisione që të transmetojnë kaq lumturi të pastër si i yti’. Ai ka qenë mbështetësi im më i madh, ndërsa Portia nuk është. Ajo është shumë egoiste dhe dëshiron që të bëj gjëra sfiduese dhe sa herë vinte në shtëpi më thoshte se unë mund të bëj diçka më shumë”, tha DeGeneres. /Afterparty

Pa reçipeta dhe bluzë transparente, Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës 0 6

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve. Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela.

/AfterParty.al