Sindi përplaset me Arjanin: Të më heqin bateritë? I kthehet opinionisti: Të pëlqejnë rrugacët 0 23

Sindi ka folur pa rezerva ndaj konkurrentëve dhe opinionistit të Për’puthen duke i kthyer përgjigje për çdo deklaratë që është bërë ndaj saj.

Pas Mevlanit, Julit dhe Rinianit, Sindi debatoi me Arjanin duke zbuluar dhe një takim që kanë bërë jashtë kamerave, por opinionisti e cilësoi si njeri pa ndenja dhe fals.

Sindi: Arjan, të më heqin bateritë mua?

Arjan: Po është një batutë.

Sindi: Para 4 ditësh më ke kërkuar falje për të gjitha ofendimet dhe të thashë që të mos e bëje publike.

Arjan: Moj nëse unë të kam mërzitur, të kërkoj falje prapë. Kjo do bad boy, i pëlqejnë rrugaçët, ata që i nxijnë jetën.

Sindi: E kam pranuar veten time para gjithë Shqipërisë.

Arjan: Ke dalë me djemtë e Përputhen, me gjysmën e djemve të lagjes dhe çerekun e djemve të Kasharit dhe nuk di ku je akoma. Je aq manipulatore që ke dalë me gjithë djemtë dhe i kërkon llogari Muratit pse do të dalësh dhe me vajzat e tjera. Je njeri fals, je njeri pa ndjenja.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg