Sindi e shkathët dhe provokuese në takim/ Murati ia thotë troç: Nuk kishe zgjedhje tjetër që më zgjodhe mua? 0 23

Sindi dhe Murati kanë vijuar takimin e tyre të radhës për të sqaruar situatën mes tyre.

Teksa Murati po i rregullonte flokët, Sindi i theksoi se ka ndjenja ndaj tij, pavarësisht se ka dalë edhe me djem të tjerë.

Ndërsa Murati e pyeti: “Pse më zgjodhe në takim mua? Nuk kishe zgjedhje tjetër?”, Sindi iu përgjigj: “Kjo pyetje ishte shumë zhgënjyese.”

Pas kësaj, Sindi shtoi se ende ka dyshime rreth Muratit, pavarësisht se ai nuk ka dalë me asnjë vajzë tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Flaka Krelani befason me transformimin e bërë në dukje 0 7

Fjala është për këngëtaren shqiptare, Flaka Krelani, e cila së fundmi ka bërë një ndryshim drastik edhe në pamje.

Krijuesja e hitit “Zjam” ka prerë thuajse tërësisht flokët dhe ka sjell një stil të veçantë

Me flokë të shkurtra e me veshje të gjerë, Krelani duket se i është përshtatur mjaft mirë jetesës në Amerikë.

Për ‘look’-un e ri, Flaka ka marrë komplimente të ndryshme nga miqtë e fansat që mban në rrjete sociale.

Lidhja e tyre mori fund papritur, Ana dhe Arsimi nuk i kursejnë thumbat në distancë për njëri-tjetrin 0 10

Lidhja e Arsimit dhe Anës mori fund brenda shumë pak javësh. Nuk kaloi shumë kohë nga momenti që ata të dy bënë publike lidhjen e tyre derisa vendosën të ndanin përfundimisht rrugët.

Këto kohë që dhe ndarja është bërë publike nuk kanë munguar as thumbat në distancë mes dy ish të dashuruarve. Si fillim ishte Ana ajo që publikoi në Instagram disa foto të saj dhe përkrah tyre shkroi: “Kur për mua të pyet bota, a të vjen keq që s’jam e jotja?!”.

Ndërsa Arsimi i është përgjigjur sot pyetjes së saj dhe ka nënkuptuar se është sërish gati për një lidhje të re, por këtë herë me vajzën e duhur.

“Lëre ti se ça më pyet mua bota, ndaloi ato lotët e tua të kota. Tirana më mungon. Beqar dhe për vajzën e duhur këtu”, ka shkruar Arsimi përkrah fotove të tij.