Si të lë burri të dalësh lakuriq? Chiara Ferragni ndez debatin 0 27

Chiara Ferragni ka publikuar një foto që ka shkaktuar zhurmë në rrjetet sociale. Një foto e realizuar në 2 të mëngjesit, tregon barkun e blogeres zhveshur dhe gjoksin e saj qëe mbulon me duar.

Megjithëse dihet qëllimi i postimeve të tilla nga Chiara, prapë shumica e ndjekësve kanë komentuar negativisht për këtë foto.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Bloggeria nuk e la këtë moment të kalojë pa u sqaruar. Përgjigjen ua ktheu atyre zonjave dhe zonjushave që kanë shkruar: Si të lë burri të dalësh ashtu, komentuan ndjekësit.

“Fjeta vonë dje dhe para se të shtrihesha dola para pasqyrës dhe pashë veten. Mendova: Sa i bukur është trupi i gruas! Dhe realizove atë foto. Në mëngjes vendosa ta postoj. Nuk e kuptoj si ka mundësi që shumica e komenteve negative janë nga gra. Dua t’ju sqaroj se burri im nuk vendos për gjërat e mia. Kam zgjedhur një njeri që nuk më vendos kufij për asgjë. Kështu duhet të bëni edhe ju. Jemi në vitin 2021-in dhe gratë akoma nuk ja dinë vlerat vetes dhe kanë paragjykime kaq të mëdha”, ka thënë ndër të tjera ajo.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jonida Vokshi merr urimin e ndjerë për ditëlindje 0 5

Jonida Vokshi ka festuar ditëlindjen ku ka marrë urime nga më të ndryshmet. Urimin më të veçantë moderatorja e ka marrë nga bashkëshorti i saj Besnik Krapi, ku edhe e ka postuar në Instagram.

Nëpërmjet urimit Besniku ka zbuluar ‘padashje’ se Jonida mbush sot 35 vjeç, por kjo nuk ka aspak rëndësi për çiftin, pasi ata ndihen  shumë të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit.

“Edhe krejt botën të ta jap dhuratë prap humbas pasi më dhurove Emin. Jam dorëzuar. Gjithmonë do jesh në avantazh. Lutem që kur Emi të festojë 35-vjetorin të jetë po kaq e bukur sa ti dhe ne do duhemi edhe më shumë se sot. Të dua dhe urime”, ka shkruar ai krah fotos.

Jonida Vokshi merr urimin e ndjerë për ditëlindje 0 6

Jonida Vokshi ka festuar ditëlindjen ku ka marrë urime nga më të ndryshmet. Urimin më të veçantë moderatorja e ka marrë nga bashkëshorti i saj Besnik Krapi, ku edhe e ka postuar në Instagram.

Nëpërmjet urimit Besniku ka zbuluar ‘padashje’ se Jonida mbush sot 35 vjeç, por kjo nuk ka aspak rëndësi për çiftin, pasi ata ndihen  shumë të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit.

“Edhe krejt botën të ta jap dhuratë prap humbas pasi më dhurove Emin. Jam dorëzuar. Gjithmonë do jesh në avantazh. Lutem që kur Emi të festojë 35-vjetorin të jetë po kaq e bukur sa ti dhe ne do duhemi edhe më shumë se sot. Të dua dhe urime”, ka shkruar ai krah fotos.