S’i lanë gjë pa thënë për këngën e re, Melisës i ndodh e papritura! 0 37

Ish konkurrentja e Për’puthen, Melisa ka vendosur që t’i hyjë muzikës sapo ka lënë programin. Ajo ka realizuar projektin e parë muzikor. Bëhet fjalë për këngën “U kry”, e cila ka marrë 1 milionë klikime brenda 24 orësh, por nuk kanë munguar komentet thumbuese.
“Hahahahhah më ngordhi qeni, sa t’dëgjoi ty!
Më shumë kanë qenë kurioz të kenë parë çfarë kryevepre ke nxjerrë jo për të pëlqyer ty se për zërin të kënaq krejt. Edhe një mace mjaullin më mirë se ty. Tani kënaqu me lekët e Youtubit. Ku u bone dhe ti këngëtare”, shkruhej në komente.
Por Melisa nuk ndalet dhe shkroi e lumtur se ka arritur sukses: “1 milion në 24 orë ‘U kry’, Faleminderit për punën e palodhur”.
Sic mund ta shihni, kënga e Melisës është trending numër 1 në Shqipëri, që nënkupton se kjo këngë po dëgjohet më së shumti nga shqiptarët.

dgg.png

 

Këtë e tregoi dhe vetë Melisa me anë të një postimi në Instagram, sukses të cilin ndoshta nuk e priste.

 

fff.jpeg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jasmina plas “bombën” tjetër: “Një mashtruesi si Andi nuk i duhet një përgjigje e shpejtë” 0 6

Pasi akuzoi dhe demaskoi publikisht Andi Artanin se u largua një natë më parë nga ditëlindja e Fation Kuqarit për të qëndruar me këngëtaren Diona Fona, Jasmin Kadriu ka plasur “bombën” e radhës.

Ndërkohë që fansat dhe ndjekësit në Instagram e kanë pyetur vazhdimisht se pse nuk ka një reagim nga palët e tjera, ish-konkurrentja është përgjigjur duke theksuar se një personi manipulues e mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, por një e mirëmenduar.

“Një personi që është manipulues dhe mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, i duhet një përgjigje e mirëmenduar. Kështu që le të marrin kohë sa të duan se këtu më kanë,” është shprehur Jasmina përmes një videoje në Instastory ku falenderon edhe mbështetësit e saj për mesazhet suportuese.

Kujtojmë se i vetmi reagim që ka ardhur nga Andi është se ai e ka fshirë Jasminën nga Instagrami dhe nuk e ndjek më. /Afterparty.al

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 6

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.