“Si i shkon në orën 5 të mëngjesit në krevat?”/ Ana i përgjigjet publikisht Arjonit: Nxirri të gjitha… 0 19

Ana ka folur në puntatën e fundit mbi videon e Arjonit, i cili rrëfeu se kishte ndjenja për Anën dhe madje ata të dy po mendonin të krijonin një familje bashkë. Ana në një lidhje me Skype ka rrëfyer se nga ana e saj, ajo nuk ka pasur ndjenja. Ana: Në asnjë moment nuk dëgjova një replikim të sigurt në video, në bazë të fakteve.

Në një moment që një njeri merr përsipër një risk, s’ka nevojë për fjalë. Le t’i nxjerrë të gjitha faktet.

Bora Zemani: E ke ditur ndjesinë që kishte ai për ty?

Ana: Po e kam ditur.

Bora Zemani: Si e trajtove këtë ndjenjë të tij?

Ana: E respektova dhe i thashë se nëse do jetë e vërtetë do duket në emision. S’ka nevojë për shumë fjalë. Ia kam thënë në prapaskenë, jam e hapur për ballafaqim.

E pyetur mbi deklaratë e Arjonit, se i ka kërkuar Anës ta lënë bashkë emisionin, ajo u përgjigj:

“Nëse do jem në program, do dal vetëm nëse unë do dua dikë, jo vetëm se ai më do mua. Ai m’i ka thënë të gjitha (që eja lëmë programin, jetojmë bashkë), atë ditë që kam qenë në shtëpi. Fjalët e tepërta janë fukarallëk. Një njeri që ka fakte, flet me fakte. S’jam idiote nëse historia është shumë më shumë se kaq dhe unë të shkoj të bëj një denoncim”.

Andi: Nga 1 te 10-a sa ka folur të vërteta Arjoni? Ana: Përveç fjalëve që ndjej diçka për ty, janë të vërteta… i pranoj. Kësaj historie do i shkoj deri në fund, sepse jam e pastër dhe nuk ka patur një histori dashurie. Më duket një video-mesazh që ka dashur të pastrojë veten e vet.

Arjani: I ke dhënë ndonjëherë të besojë se edhe ti e do?

Ana: Dua të jem e vërtetë, nuk ka ndodhur diçka e tillë. Ne jemi përqafuar edhe në prapaskenë. Unë kam patur një pëlqim, kur ka ardhur në fillim. Dy-tre javëshin e parë. Më pas nuk kam patur asnjë interes për të. Pas të gjitha situatave, pas takimit tonë të dytë thashë stop, s’është ky njeriu që kisha krijuar në kokë.

Arjani: Kur shikon që dikush të ka bezdisur, të ka dashur kaq shumë, si i shkon në orën 5 të mëngjesit në shtëpi dhe në krevat?

Ana: Kujdes me “në shtëpi” dhe “në krevat”. Është njerzillëk t’i shkosh kur të kërkon ndihmë. Edhe nëse ti do më marrësh, edhe te ti do vij, kështu jam rritur.

Melisa: Është gjë normale, përderisa i ka kërkuar ndihmë, kanë bërë muhabet, ka vazhduar diskutimi, e ka zënë gjumi. Mua si femër mund të më ndodhë edhe vetë, kam patur të bëj me një lloj manjaku…

Më tej, e pyetur nëse i ka bërë ndonjë lloj premtimi Arjonit, Ana u përgjigj: “E ke seriozisht? Nëse do i kisha bërë do kisha ikur nga kjo studio bashkë me Arjonin. Më vjen çudi, kaq idiote mendoni se jam të dal të bëj deklarata të rreme, kur mund të më kthehen 10-fish në pasojë mua? Kjo mund të më kthehet boomerang”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nga Kosova për në Rinas dhe më pas drejt Zvicrës, udhëtimi i fundit i familjes që u shua në aksidentin në Rrugën e Kombit, në luftë për jetën fëmija i vogël 0 5

Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i rëndë që i mori jetën 4 anëtarëve të një familje nga Kosova në rrugën e Kombit.

Ngjarja ndodhi mbrëmë në aksin Milot-Rubik. Viktimë e përplasjes fatale mes makinës dhe një kamioni, kanë qenë burrë e grua dhe 2 fëmijët e tyre, (djali nga martesa e parë e gruas), ndërkohë që fatmirësisht arriti që të shpëtonte vajza e vogël 3 vjeçare, e cila ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se familja me mbiemër Avdiaj ishte nisur nga Kosova për në Rinas, ku do të udhëtonin drejt Zvicrës. Ata kishin hyrë pasditen e djeshme nga pika e kalimit kufitar të Morinës, pa ditur se ky do të ishte udhëtimi i fundit për ta. Policia po heton në lidhje me zbardhjen e shkaqeve të aksidentit të rëndë.

 

 

 

 

 

(BalkanWeb)

Ana e zhveshi dhe i bëri masazh, Fatjoni e dënon: ‘Do prekësh me b*thë 10 herë…’ 0 5

Ana ka zhvilluar për të disatën herë takim me Fatjonin dhe sa kalon e më shumë takimet e tyre bëhene dhe më romantik.

Tërheqja fizike mes tyre nuk mungon dhe jo vetëm kaq, por Fationi tha se Ana po i “hy në zemër”. Ndërkohë, në takim ata kanë surprizuar, kur të ulur në një lokal, Ana i ka bërë masazh Fationit.

Fatjoni: Si je me masazhin?

Ana: Nuk jam shumë e kënaqur me atë që më kanë bërë, ty të pëlqen që të masazhojnë.

Fatjoni: Nuk e di ti si je?

Ana: Mua më pëlqen të më masazhojnë.

Ana: Fatjoni është i disponueshëm gjithmonë sidomos për relaks.

Fatjoni: Më pëlqen shumë të ledhatohem

Bora: A ka një tërheqje fizike midis jush?

Ana: Ka, nuk është  vështirë të dallohet

Fatjoni: Ajo po ngre zemrën ti thua tërheqje fizike

Ndërsa teksa po luanin bilardo. Fatjoni i jep dënim Anës 10 squats dhe i thotë disa herë që duhet të ulet aq shumë sa by*ha t’i prekë dyshemenë.