Shtatzënë për herë të tretë?! Fansat kapin këtë DETAJ në foton e Fjolla Morinës nga arratia! 0 38

Këngëtarja Fjolla Morina ka publikuar së fundmi disa fotografi në të cilat shihet e veshur me një fustan të kuq të shkurtër që i znjerr në pah format trupore.

Ndjekësve të Fjollës ju ka rënë në sy barku i saj, që duket paksa më i fryrë se zakonisht. Në fotot e publikuara në ”Instagram’, ata kanë nisur të dyshojnë se ajo është shtatzënë në pritje të fëmijës së tretë.

“A je shtatzënë se si shumë të paska dal barku”, i ka komentuar dikush Fjollës.Ndërsa një tjetër e ka uruar direkt këngëtaren duke shkruar: “Urime shtatzënia”.

Fjolla është nënë e dy vajzave, Ledjana dhe Alayah. Ajo vazhdon të jetë në kërkim nga policia, por ajo po shijon në maksimum jetën në arrati.

fjolla-2.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I ftoi në emision, moderatorja shokon me deklaratën: Dyshja e ‘Përputhen’ më kërkuan 5 mijë EURO për një intervistë! 0 12

Moderatorja Aulona Musta ishte këtë të mërkurë e ftuar në “Pardon My French”. Aulona tregoi se do të vijë së shpejti në ekran me një projekt të ri të llojit Late Night Show.

 

Programi do të transmetohet një herë në javë, do të përfshijë showbiz por edhe fitness. Më tej, Aulona zbuloi se një ndër çiftet e krijuara në “Përputhen” i ka kërkuar 5 mijë euro për vetëm një intervistë.

 

“Një ndër çiftet më thanë vij në emision por 5 mijë euro kemi intervistën që të vijmë. S’po i themi se kush janë, janë një ndër çiftet. Kanë të drejtën e tyre por mesa duket nuk e kuptojnë se si funksionon tregu”, tregoi moderatorja.

Kush është personi më fallco në PËRPUTHEN? Melisa e thotë publikisht emrin: Ajo e di arsyen pse… 0 8

Melisa ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Roped With Olsi”, ku përveç angazhimeve të saj, ka folur edhe për Përputhen dhe ka komentuar konkurrentët.

Ajo u pyet se cili është personi më fallco në emision dhe nuk hezitoi të përgjigjet.

“Lediana është më fallco. Unë e di arsyen, prandaj e them këtë, por s’jam askushi që ta tregoj.”, ka thënë Melisa.

Se dimë nëse e ka në lidhje me marrëdhënien e Ledjanës me Mevlanin, apo për ndonjë detaj tjetër nga jeta e konkurrentës, por i futi të gjithë në dyshime.