Shqipja nuk ndalet! Kapet KEQ me autoren e “Për’Puthen” dhe nxjerr regjistrimet: Tani fute Anën të thotë… 0 35

Pas përjashtimit nga ‘Përputhen’, Shqipja ‘ka shkaktuar tërmet’ jo pak herë, duke publikuar foto dhe duke bërë deklarata jo në lidhje me konkurentët e tjerë të formatit.

Së fundmi, në një intervistë për ‘Prive’, ish konkurentja insistoi se në foton e publikuar pak kohë më parë është vërtet Tea dhe Andi, diçka për të cilën dyshja ka insistuar shumë duke thënë se nuk është e vërtetë. Për këtë të fundit, Shqipja deklaron se janë takuar edhe jashtë programit.

Shqipja tha se ka biseda, regjistrime të konkurentëve dhe mezi pret t’i publikojë këtë javë .

Shqipja e ka mbajtur fjalën dhe ka publikuar një regjistrim të autores së “Përputhen”, në rrjete sociale. Në audion e publikuar dëgjohet autorja duke folur me Erjon Gecën (një tjetër ish-konkurrent).

“Ti e di shumë mirë që aty brenda është show”, shprehet autorja e “Përputhen”.

 

“Bravo Olsa ke folur të vërtetën, tani fute Anën të thotë historinë e saj të dhimbshme”, ka shkruar Shqipja me ironi krahas postimit.

 

tag.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 7

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.