Shifra të çmendura! Mozzik dhe Getinjo shpenzojnë mijëra euro për veshjen e tyre në klipin “El Chapo” 0 44

Disa ditë më parë , Mozzik dhe Getinjo publikuan këngën e tyre më të re, të titulluar “El Chapo”. Kënga menjëherë ka thyer rrjetin dhe vetëm në katër ditë ajo numëron  2.4 milion klikime në Youtube.

“El Chapo” u kthye menjëherë në hit dhe ajo që na tërhoqi gjithashtu vëmendje pos këngës ishte pamja e Mozzik dhe Getinjos.

Mirëpo, e a dini sa kanë shpenzuar çunat për këtë klip? Në total, Mozzik ka shpenzuar 37,702 euro për look-un, ndërsa Getinjo 49,674.

Pra, dy djemtë kanë kapur shifrën 87,376 euro vetëm për një veshje!

 

(view this post on instagram )

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.